Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skrypt na działki lub prosze o edytowanie skryptu który podam.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jakiegoś skryptu dobrego na działki by każdy gracz mógł założyć 1 działkę. Ma działać to tak ze gracz pisze /dzialka stwórz  i daje mu dzialke 50x50 w danym miejscu którym stoi.

http://pastebin.com/sEDG4LXn
 
 

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

 

Skrypt o owym działaniu może ci troszeczkę zjadać użycie,

co oznacza lagi. Radziłbym zainstalować plugin PlotMe,

tam również masz możliwość ustawienia ilości działek dla gracza.

 

Download PlotMe:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/plotme/

 

Pozdrawiam Mistrzu ;).

 

 

Ja robię serwer na modach dlatego chciałem na survivalu działki.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...