Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy Special Front 2 i Soldier Front 2 to to samo ?


Maffiuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Nietypowe pytanie czy Special Force 2 i Soldier Front 2 to to samo bo SF2 Od Gameforge nie chce się pobrać (błąd gameforge live)

 

P.S Bo chcaiłbym pograć z bratem

Opublikowano

Są podobne do siebie, mają niemal identyczne bronie, mapy itd. Tyle, że są różnych wydawców. Skill Special Force 2 należy do Gameforge, a Soldier Front 2 do Aeria Games. Obie firmy, pomimo że się porozumiewają, to nie za bardzo siebie lubią. Aby grać w Soldier Front 2 musisz mieć, zmienione programem, IP na USA.

 

 

Poza tym, nieco wyżej masz dział poświęcony Soldier Front 2.

Opublikowano

Na soldier front masz więcej broni, map i kapsy za sp oraz event na 7-10dni co tydzień/2. Wszystko z kaps możesz zdobyć z eventu lub jako nagrodę dostajesz kapsy ale największy minus to musisz mieć amerykańskie IP.

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Są podobne do siebie, mają niemal identyczne bronie, mapy itd. Tyle, że są różnych wydawców. Skill Special Force 2 należy do Gameforge, a Soldier Front 2 do Aeria Games. Obie firmy, pomimo że się porozumiewają, to nie za bardzo siebie lubią. Aby grać w Soldier Front 2 musisz mieć, zmienione programem, IP na USA.

 

 

Poza tym, nieco wyżej masz dział poświęcony Soldier Front 2.

 

Na soldier front masz więcej broni, map i kapsy za sp oraz event na 7-10dni co tydzień/2. Wszystko z kaps możesz zdobyć z eventu lub jako nagrodę dostajesz kapsy ale największy minus to musisz mieć amerykańskie IP.

Ok dziękuje za długie wypowiedzi rozumiem można /lock

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...