Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można płacić w sklepie Play pieniędzmi z konta operatora ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio w sklepie Play spodobała mi się pewna gra kosztuje ponad 6 zł i chciał bym ją sobie zakupić. Tylko że nie mam żadnej karty kredytowej czy płatniczej ponieważ jestem niepełnoletni.Moja komórka działa na system (Idę sobie do sklepu kupuje doładowanie i mam pieniądze na telefonie ). I moje pytanie jest takie czy można kupić grę ze środku z konta (Tych które się wykorzystuje do rozmowy i wysyłania SMSów) Jak to się kiedyś na komórkach przed androidem robiło się że wysyłało SMS i dostawałeś grę? :P

 

(tu mi chodzi o to że klikasz na cenę akceptujesz warunki i zaczyna ci pobierać grę na komórkę a pieniądze ściągnie z konta tego do rozmów i wysyłania SMSów). :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

PS.Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. ^_^

 

76561198063234165.png

Opublikowano

Witam.

Ostatnio w sklepie Play spodobała mi się pewna gra kosztuje ponad 6 zł i chciał bym ją sobie zakupić. Tylko że nie mam żadnej karty kredytowej czy płatniczej ponieważ jestem niepełnoletni.Moja komórka działa na system (Idę sobie do sklepu kupuje doładowanie i mam pieniądze na telefonie ). I moje pytanie jest takie czy można kupić grę ze środku z konta (Tych które się wykorzystuje do rozmowy i wysyłania SMSów) Jak to się kiedyś na komórkach przed androidem robiło się że wysyłało SMS i dostawałeś grę? :P

 

(tu mi chodzi o to że klikasz na cenę akceptujesz warunki i zaczyna ci pobierać grę na komórkę a pieniądze ściągnie z konta tego do rozmów i wysyłania SMSów). :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

PS.Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. ^_^

 

Nie. Karta płatnicza lub pre-paid. 

#teams4bal

Opublikowano

wyraźnie napisał że ma prepaiową usługę na telefonie a nie abonament w plusie. czyli nie kupi poza opcjami wyżej podanymi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Niestety, ale to żaden problem, bo możesz kupić kartę przedpłaconą do Google Play, np. w InMedio. Działa jak doładowanie.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

W nocy sprawdziłem usługę Direct Billing i można płacić pieniędzmi z konta jeżeli ktoś ma usługę na kartę

 

(testowane w Orange Free na kartę)

0LsM05U.png

Opublikowano

Dzięki za wszystkie odpowiedzi dla każdego leci laik trochę poczytam o tej usłudze Direct Billing i o kartach. :D

76561198063234165.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...