Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Texture Editing


tatadilera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Texture Editing (zmiana textur w grze)

 

link: http://www.mediafire.com/?dyedjqdugsd

 

scan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/3b6e...72b9f38c3a47cb9

 

screan: http://usera.imagecave.com/pagga93ita/2892904320.jpg

 

screan: http://usera.imagecave.com/pagga93ita/289290437.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Graffiti Marien.rar -----> Warrock\Texture\FM102

 

BlueStorm.rar ---------> Warrock\Maps\Bluestorm

 

Machina Marien etc...rar -----> Warrock\Texture\Map_Object

 

Furgone ScoobyDoo Xauen,Velruf.rar -----> Warrock\Texture\Map_Object

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://pl.youtube.com/watch?v=SrMO1eHMERo

xxxxx

Opublikowano

do jakiego folderu to wkleić ?

 

@edit za dużo grafów dodałeś trochę słabo to wygląda ;/

Opublikowano

T twoje czy znów kogoś innego?

 

Kto tu spami chyba ty i nie chce sie z toba klucic bo to bezsensu a jesli tylko to zmienia wyglad 1 autka to e tam .

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

jak dla mnie spoko... musze sprobowac

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Specjalista
Opublikowano

z pewnością się przyda i ograniczy głupie tematy o jakieś 2-3%

 

@Damianziom zmniejsz sygne bo jest o jakieś 3-4 razy większa niż można

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...