Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łaczenie części tabletów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ( juz 2 raz :) )

czy mógłbym połaczyć 2 części od 2 róznych tabletów :)?

posiadam 2 tablety ... 1 (niestety) ma zbita szybke a naprawa kosztuje tyle ile nowy tablet a drugi (NIESTETY!) ma zepsuty soft przez moje experymenty...

i mam takie male pytanko ... czy moglbym wziasc obudowe i szkielko od "Zepsutego softa" oraz polaczyc z "środkiem" tego "Zepsutego okularnika"?

 

Prosze o 0 krytki i hejtu ;)

 

Poprostu niedawno zaczelem przygode z andkiem... I sora za ortografie ale cóz... ;D tak juz mam :)

 
 
76561198180869410.png
Opublikowano

Witam ( juz 2 raz :) )

 

czy mógłbym połaczyć 2 części od 2 róznych tabletów :)?

posiadam 2 tablety ... 1 (niestety) ma zbita szybke a naprawa kosztuje tyle ile nowy tablet a drugi (NIESTETY!) ma zepsuty soft przez moje experymenty...

i mam takie male pytanko ... czy moglbym wziasc obudowe i szkielko od "Zepsutego softa" oraz polaczyc z "środkiem" tego "Zepsutego okularnika"?

 

Prosze o 0 krytki i hejtu ;)

 

Poprostu niedawno zaczelem przygode z andkiem... I sora za ortografie ale cóz... ;D tak juz mam :)

 

A co się stanęło z tym "zepsutym softem"?

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...