Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robie konto na nasza-klasa.pl


Hoistone666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robie na nasza-klasa.pl konto o nazwie mpcforum i spytam was co mam wpisac i czy macie takze konta na nasza-klasa.pl??

 

Jaki wiek imie nazwisko itp.

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

o co ci wogle chodzi?? to nei jest klub wiesz wogle co to jest nasza-klasa?

 

@edit: a tym sposobem wiecej osob bedzie odwiedzac mpcforum i stanie sie bardziej popularne

 

@edit2: czytalem regulamin i nie mam 10 lat i nie robie zadnego klubu tylko chce tym zachecic ludzi by wchodzili na mpcforum ale moze to jest zly pomysl bo moga przyjsc spamerzy wiec lepiej to usune i tyle

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

No i po kij ci takie konto -.-

Jak nie masz co robić to se pograj w pinballa a nie się zajmujesz jakimiś pierdołami

 

@edit thx tatadilera xD

5d82ab6edcfe0e8d.jpg

484.gif

548.gif

23421.gif

21870.png

23652.gif

10410.png

24676.png

Opublikowano

ja osobiscie preferuje sapera, pinball nudny xD

 

a co do naszej klasy to mi to obojetne.... spamu bedzie wiecej xD

 

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano

ej czy wal wszystkich pojebało ?? to jest forum o hakach takie pojechane tematy daje sie do pogaduszki .... omfg ka są ci moderzy ??

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano
ej czy wal wszystkich pojebało ?? to jest forum o hakach takie pojechane tematy daje sie do pogaduszki .... omfg ka są ci moderzy ??

 

NO PISAŁEM MU ZEBY BZDUR NIE PISAŁ TO SIE OBURZYŁ ZE MA 10 LAT

 

 

xxxxx

Opublikowano

temat mialbyc zamkniety!!!

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano

@ Topic a posiadanie hacków jest chyba nielegalne =_=

@ Pewnie ma 10 lat =_= i się bawi w jakieś kluby xP =_=

Pozdro ;-)

@Do Kilo lub kaki zamknij temat =_=

×
×
  • Dodaj nową pozycję...