Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Warto jeszcze robić serwery Minecraft?


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki tryb serwera chcielibyście

    • Survival czysty w 100%
      6
    • SkyBlock
      1
    • Inne (napisz w odpowiedzi pod tym postem.)
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim, dawno nie grałem i nie jestem w temacie dlatego mam pytanie czy warto jeszcze tworzyć jakiś wielki serwer w minecraft.
Ps. Przy okazji możecie mi podawać pomysły na serwer ;)

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Warto, jeżeli masz do niego chęci i plany co na tym serwerze może się znajdować ;) Możesz, chociażby zrobić serwer SkyBlock bądź RPG teraz jest mało takich serwerów a jak wiadomo gracze szukają takich dobrych serwerów, jakie one są. 

Opublikowano


Jeżeli masz do tego jakiś zapał(chęci) to tak.
Top serwer'y: SkyBlock, Survival (bez gildii).

 

Opublikowano

Warto jeżeli masz dużo czasu i pieniędzy. Bez reklamy

dużego youtubera twój serwer nie będzie pełny graczy.

A także musisz zrobić ciekawy tryb by gracze grali a nie jakieś

HC+Gildie , Survival+Frakcje... ,bo to już nie modne moim zdaniem.

Teraz ludzie powracają do czasów z wersji 1.2.5 gdzie były same

freebuild'y , skyblocki i ciekawe survivale bądź RPG :)
Jeżeli masz kasę i chęci to możesz zrobić nikt ci tego nie broni.

cKXCQyT.png

Opublikowano

Myślę że jakis ciekawy RPG by mógł wypalić, ale do takiego serwera potrzebne są chęci i dużo czasu ;)

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Jasne że warto. Tak jak koledzy napisali skyblock albo RPG. Ja osobiście tworzę serwer sky-block jeśli byś chciał zostać moim współwłaścicielem to zapraszam PW

Opublikowano

Według mnie bardzo się opłaca (jeśli interes się rozkręci to można nieźle na tym zarobić :P). Jeżeli masz chęci, umiejętności (a to raczej masz, bo o ile dobrze pamiętam to byłeś właścicielem GoldCraft'a/GoldMine'a (jakoś tak bodajże / to nie jest reklama!), czyli serwera na którym dość dużo pograłem z kolegami i dobrze go wspominam. Wracając jeżeli chodzi o typ to raczej RPG (ale jakiś porządny), bo ich jest teraz raczej najmniej. Ewentualnie zagrałbym na jakimś dopracowanym serwerze PvP, który miałby coś nowego, coś czego jeszcze nie ma.

 

Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli faktycznie posiadasz wysokie fundusze , dzieki którym byś mógł wynająć profesjonalistów

To serwer na pewno zdobył by chwałę.

 

Bez funduszy nawet nie myśl o tym gdyż to nie jest tani interes :)

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...