Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z rejestracją! - użytkownik nie istnieje


patryk222333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj pobrałem Vindictusa, jednak mam problem z rejestracją. 
Wchodzę na tą stronę:

http://en.vindictus.nexoneu.com/NXEU.aspx
 
s4K0Rgt.jpg
 
Klikam FREE SIGNUP następnie przenosi mnie na tą strone:
https://passport.nexoneu.com/en/signup/?nexoneuTheme=Vindictus
 
kwfNKXV.png
 
Gdy wypełniam wszystkie pola i klikam "Create Account" którego tutaj nie widać ale jest niżej wyskakuje mi abym potwierdził e-mail oczywiście na gmail. A więc wchodzę na mojego e-maila oczywiście dostałem wiadomość potwierdzającą:
 
 
8lxzDBm.png
 
Klikam link wyżej aby potwierdzić po czym przenosi mnie na stronę nexona lecz wyskakuje mi takie coś:
 
FMhZKMZ.png

 

Nie mam pojęcia o co chodzi gdy kilkam "Back" przenosi mnie na stronę logowania. Proszę o pomoc nie wiem jak to naprawić szukałem w internecie ale nie znalazłem jeśli ktoś wie to bardzo proszę o napisanie tutaj jak to naprawić.

Opublikowano

Raczej problem nie leży po twojej stronie, tylko po stronie twórców.

Musisz poczekać chwilę aż twoje konto zostanie stworzone.

Raz miałem taki problem, lecz na następny dzień jak kliknąłem w link to działała aktywacja.

Opublikowano

Raczej problem nie leży po twojej stronie, tylko po stronie twórców.

Musisz poczekać chwilę aż twoje konto zostanie stworzone.

Raz miałem taki problem, lecz na następny dzień jak kliknąłem w link to działała aktywacja.

Dzięki, jak zadziała dam znać na ten czas dalej to samo.

Opublikowano

jeżeli chcesz moge założyć Ci takie konto, wyślij mi jakie mają być passy, tylko musisz być online żebyś potwierdzał wszystkiego ze swojego prywatnego emaila ( żebyś nie musiał mi żadnych haseł zdradzać a później sobie pozmieniasz wszystko ładnie )

16k7y4p.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...