Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa 15 - skład Bundesliga 4-3-2-1


Kokoszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

773481408398675649038.png


 


 


Liga/narodowość/hybryda: Bundesliga


Zgranie: 100


Formacja: 4-3-2-1


Cena: ok. 15000 monet


Najlepsi piłkarze: Leno, Sokratis


 


769221411856321649038.png


Obrona: tani, solidny bramkarz, szybcy i znakomici defensorzy.


Pomocnicy:  ich głównymi walorami jest drybling oraz perfekcyjne rozprowadzanie piłki.


Atak: szybcy skrzydłowi, a także wszechstronny napastnik


 


Wygląd składu:


 

6443514178178861239415.jpeg

 


 


Aktualne ceny zawodników możecie sprawdzić na:


PC - http://www.futpc.com/


PS, Xbox - http://www.futbin.com/


­

Opublikowano

Bardzo dobry skład, zamieniłbym jedynie Immobile na Ramosa.

Obaj są dobrzy. Wydaję mi się, że Ramos jest jednak lepszy. Patrząc na ocenę na Futhead są one podobne. Cena tych kart nie jest duża, więc można ich przetestować w grze. 

­

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

slaby zamiast shaqiri dal bym aubemeyanga badz blaszczykowskiego

 

immobile i son zamienic na gervinho i doumbie badz lacazette i laveziego wtedy zamiast aubemeyanga kupic lucas

 

zamiast thiago i sahina dalbym gundogana i kagawe

 

PO powinnien byc piszczek

 

LO mozna zamienic na rodrigueza badz Benatia (to jest so)

 

srodek obrony jest dobry

 

bramkarz jest dobry ale ja wole reine

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Można dodać Bellarabieg'o z Leverkusen znakomicie się spisze za Shaqiriego czy jak to tam się pisze xD

Reszta ładnie dopasowana

+

­

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo dobry skład na sam początek gry, sam grałem podobnym, tyle, że miałem na szpicy Adriana Ramosa, a na PN miałem Sidneya Sama. Gorąco polecam! :D

Beztytulu_hsnqrqr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...