Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] FunnyGuilds skonfigurowany plugin na gildie, tak jak na skff 100%


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                               Witam !

 

Oto skonfigurowane Funny Guilds :D 100%
 

Osoba w Gildi sojuszniczej

post-1257231-0-52604200-1417780671_thumb.png

 

 

 

Osoba w Gildi

post-1257231-0-76917400-1417780672_thumb.png

 

=====================================================================================================

 

 

SKAN PLIKU!

https://www.virustotal.com/pl/file/fecbc1df3f19bede964c4b615b1ad83f0427bb6373065b65aec6da2b14d5ec4c/analysis

/1417780355/

POBIERANIE:

http://www.mediafire.com/download/ak2xx22wss2g4ov/FunnyGuilds.rar

 

 

              PODOBAŁO SIĘ !? DAJ LIKE :D

yyy

Opublikowano

Wszystkie pokręcone, konsola wywala same błędy. Poza tym skonfigurowanie tylko tagu nad głową nie oznacza, że jest to w 100% tak jak na skafie. Zaledwie jest to kwestia 2 linijek kodu, które bez problemu można edytować w notatniku. W każdym razie tragicznie to wygląda i źle się prezentuje na serwerze - wątpie, że ktoś będzie chciał z takiego czegoś skorzystać.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Wszystkie pokręcone, konsola wywala same błędy. Poza tym skonfigurowanie tylko tagu nad głową nie oznacza, że jest to w 100% tak jak na skafie. Zaledwie jest to kwestia 2 linijek kodu, które bez problemu można edytować w notatniku. W każdym razie tragicznie to wygląda i źle się prezentuje na serwerze - wątpie, że ktoś będzie chciał z takiego czegoś skorzystać.

 

Wiem ale dałem takie zwykłe. Żeby można było edytować :D

yyy

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...