Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim serwerze chciałbyś zagrać?


Na jakim serwerze chciałbyś zagrać?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim serwerze chciałbyś zagrać?

    • FreeBuild ( Bez PlotMe, dropu, kopalni )
      1
    • CaveBlock ( SkyBlock pod ziemią )
      2
    • SkyBlock ( Z bardziej normlanymi wyspami ;p )
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybierajcie.

 

 

Bo nie wiem co lepiej robić?

 

 

FreBuild bez plotme, dropu, kopalni itp. Taki dawny FreeBuild ( np. jak to były na 1.2.5 )

 

CaveBlock - SkyBlock pod ziemią w jaskini

 

SkyBlock - Bardziej ogarnięte schematy wysp.

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

Zdecydowanie FreeBuild ^^

Typowe miasto z wielkimi galeriami, mapą surowcową, ogromnymi mapami działkowymi, stęskniłem się za czymś takim.

 

Niestety - wszystkie wymienione przez Ciebie tryby aktualnie są mało popularne, na pewno nie zrobisz serwera dla kilkuset graczy, ale myślę, że na takiego fb przyciągniesz kilkadziesiąt.

Opublikowano

    EasyPeasy1337, w 04 Gru 2014 - 17:58, napisał:

    Teraz raczej każdy liczy na "Nawalanke" [] 

Ja nie lubię takiego czegoś. Nie wiem jak można grać całymi dniami na pvp. Nawalać się w diaxowych setach i jeszcze mieć cheaty. Lepiej by nauczyli się ortografii. Bo piszą:

 

"muj", "odafaj", "pomorzesz", "tfuj". I ogarnęli to coś "Twoja Stara robi mi loda" lub coś innego. 0 szacunku ..

Zdecydowanie FreeBuild ^^

Typowe miasto z wielkimi galeriami, mapą surowcową, ogromnymi mapami działkowymi, stęskniłem się za czymś takim.

 

Niestety - wszystkie wymienione przez Ciebie tryby aktualnie są mało popularne, na pewno nie zrobisz serwera dla kilkuset graczy, ale myślę, że na takiego fb przyciągniesz kilkadziesiąt.

 

Jeśli chcesz, to jak będę robił FB to możesz mi pomóc :)

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

A wy nic tylko nieustanna walka, walka i walka napierdzielanka...
Wystarczy wejść w dział publikacje serwerów, co drugi temat to serwer SURVIVAL + GILDIE...
I te dopiski autorskie pluginy xD
No cóż, każdy ma swoje zdanie, ale osobiście wolę FreeBuild.
Nie jakiś FB z PlotMe, tylko w starym stylu, np. takiego serwera Dwa Światy (mycraft).
Pozdrawiam.

Opublikowano

A wy nic tylko bezsensowna napierdalanka...

Wystarczy wejść w dział publikacje serwerów, co drugi temat to serwer SURVIVAL + GILDIE...

I te dopiski autorskie pluginy xD

No cóż, każdy ma swoje zdanie, ale osobiście wolę FreeBuild.

Nie jakiś FB z PlotMe, tylko w starym stylu, np. takiego serwera Dwa Światy (mycraft).

Pozdrawiam.

 

Polecam przeczytać mój temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/1325536-zapowiedz-middleagecraft/#entry11298412

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

 

Wow. Ciekawy projekt, też myślałem nad takim FB.

 

Jednak na świecie żyją ludzie, którzy nie napier** się 24/7 na pvp :D

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

@XtheXziomekX

Bardzo słabo wykonana mapa nikt juz tak nie buduje, to sie przejadlo na zachodzie juz ludziom. Welniane domki z deskami i drzewem do tego coblowe uliczki. Wyglada mi na masowa wklejke z jakiegos projektu domow z planet minecraft. Choc moze nie byc zly bo jak admini beda sie starac to bedzie dobrze.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...