Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie frapsem laguje, a mam chyba dobry pc :/


klubxxl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam komputer stacjonarny:

RAM: 8 GB

PROCESOR: AMD FX-8320 Eight-Core Processor 3.50 GHz (jak po nazwie można wskazać 8-rdzeniowy)

SYSTEM: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64

KARTA GRAFICZNA: AMD radeon HD 7700 Series 1024MB

 

Gdy gram w mc, fife lola, czy BFa normalnie nie laguje mi.

Ale gdy zacznę nagrywać FIFA i nieraz LOL zaczynają mi się lagować. Przy livach nagrywanych OBSem laguje mi każda gra z wymienionych powyżej.

Co dokupić lub co zrobić, aby tak nei było!??!!?!?

 

POMOCY!

PS. Jeżeli temat dodałem do złego "nad tematu" proszę o przeniesienie (dałem to dlatego do fify, ponieważ najbardziej laguje mi fifa przy nagrywaniu)

Opublikowano

hmm to raczej karta graficzna do wymiany :) przez nią ci laguje bo procek masz dobry , ale 1GB DDR5 to za mało na nagrywanie, jaki masz system, jaki dysk na którym zapisujesz nagrywane filmy .  Potem powiem ci jaką mozesz kupic karte graficzną 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...