Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Run Time Error


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi kikanie za pomoca komendy nie dzialalo... a narazie nie wiem bo wr nie dziala xD

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano

1. Wejdź w Panel Sterowanie > Opcje Językowe i Regionalne > Zakładka Języki > Szczegóły > Dodaj ...

2. W polu Język ma być "Niemiecki(Niemcy)", a w polu Układ klawiatury / Edytor IME "Niemiecki"

3. Załącz Warrocka i zaloguj się

4. Naciskaj tak długo Lewy ALT + Lewy Shift , aż Z = Y (tz. naciskasz Z wyskakuje Y)

5. Naciśnij SHIFT + 2

6. Wpisz nick gościa i naciśnij spację

7. Pisz tak długo "w", aż nie będzie się dało już więcej

8. Cofnij 1 literę (BackSpace)

9. Naciśnij SHIFT + 3 i ENTER

10. Chwilę poczekaj i osoba, której nick wcześniej podaliśmy dostaje runtime - naciśnie OK i jest wylogowana smile.gif

 

Czy wiesz że?

Dogłębna penetracja rozluźnia umysł i duszę

 

 

 

 

Opublikowano

Działało do ostatniego update. Teraz niedziałają żadne Krasze gry. Tak jak niemożna przechodzić z servera na srever gdyż kika pb. Miło się kraszowało ale dobrze że z tym koniec.

Opublikowano

"Tak jak niemożna przechodzić z servera na srever gdyż kika pb" to mi sie wogole nie podoba...... i mnie to denerwuje

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano

Mnie też. Gram na polskim i musze isc na niemcy. To trzeba gre wylonczyć i włonczyć aby działało.

 

"procloud" Piszesz że można kikować po update? Jestem ciekaw jakim sposobem.

Opublikowano

jest sposob np wczoraj wyklnolem kolesia a potem dostalem runtima 5 razy z rzedu i tylko dlatego ze wiecej sie nie logowalem .... sposob jest czytalem ze teraz tylko na koncu trzeba inny znaczek wstawic wiec probojcie moze sie uda

Opublikowano

@up

Nie, nie ma sposobu. Tak, jak wyżej napisał Blue błąd z Run Time'm został naprawiony. Na warrock.net admin "Pixel" napisał iż "Runtime error should be fixed",(chodzi o ostatni patch) . Czyli nie ma już problemu z tym błędem.

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

zal mi cie mowie ze jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! duzo osob go umie a ty piszesz ze niema bo niechcesz zeby noby znow wiedzialy ze sie da i kikaly kazdego !!!!!!!!

Opublikowano

Archeolog sie znalazł o.O..

To zostało naprawione i nie ma obecnie tego już. ;]

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...