Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DayZ Overpoch (epoch+overwatch) Czołgi, Samoloty, Zmilitaryzowany Server


Torishimo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy i Zapraszamy do gry na Overpochu!
 
Jako że nie znaleźliśmy dobrego militarnego servera DayZ, założyliśmy własny. Zapraszamy wszystkich miłośników Militarnego sprzętu i Survivolu na nowym poziomie
Każdy z pośród 15 nowych graczy na server dostanie Starter Pack, skłądający się z Lava 25 nitro kilku ścian z pustaków i startowego sprzętu, dodatkowo każdy Team który dołączy (team liczy się już od 2 graczy) dostaje 20 cinder ścian, 20 metal floorów, 3 drzwi garażowe, 3 zwykłe, sprzęt do upgradów, combination locki, 3 sejfy, 100m plot pole, i trochę innych rzeczy i pojemników na itemki, można również wynegocjować czołg t72, t55 albo t44 od adminów, wiecie polak potrafi. Każda drużyna może też dostać własny kanał na Ts
 
Nazwa: DayZOverpoch - (UTC+1) - Soul Rippers DayZ Epoch Militarized 
(szukajcie bardziej po IP)
Ip: 46.165.248.230
port: 2702
TS:188.40.106.214:9992
 
Server dobrze zbalansowany, Overpoch na Cherno, bardzo aktywni admini, częste wartościowe eventy, zasady "Fair not crap". Server z nikłymi elementami RPG (patrz pojazdy)
 
rzeczy dodane na server i orientacyjne ceny:
 
Snap bulding pro
 
Elevators
 
Self BB 
 
Plot pole 100m
 
Fast Trade, z plecaków, pojazdów
 
M107 TWS (5 bfc)
 
AS50 
 
AS50 TWS 
 
M47Launcher (tak zwany Dragon, przenośna wyrzutnia rakiet typu ziemia ziemia, sterowana) (10bfc)
 
Igla (przenośna samonaprowadzająca wyrzutnia rakiet typu ziemia-ziemia, ziemia-powietrze, słabsza niż Dragon wiec raczej ziemia powietrze) (10 bfc)
 
Misje typu [H] (boty to heroe wiec atakując tracisz humanity)
 
misje typu (analogicznie)
 
Nasze boty są trudnymi, bardzo wymagającym przeciwnikami, ale w rewanżu z byle jakiej misji można zarobić 1-2
bfc nie mówiąc że niektóre misje same w sobie posiadają 4 bfc plus loot z botów.
 
baraki i bazy militarne
 
Zamki (które defakto są miejscem strategicznym ponieważ mury zamków liczą się do murów bazy)
 
Pojazdy:
M1A1 TUSK (3 rubiny, tylko dla Hero)
T90 (3 rubiny, tylko bandit)
T72 (1rubin tylko bandit)
t55 (10 bfc tylko hero)
Stryker MGS (7r), M2 [karabin sterowany] (6bfc), Transportowy (4bfc)
AH-1Z (7r) 
F35b (7r)
AV-8B (6r)
A10 (4r)
SU-34 (4r)
SU-25 (10 bfc)
AH-1D Apach (6r)
MI-24D (6r)
Mi17 Rocket (2rubiny tylko bandit)
Mi17 rocked Chekie cammo (2 rubiny tylko hero)
Ka52 black (6r)
btr60 (6 bfc)
btr90 (9 bfc)
btr 40 (60 golda z gunem) (40 zwykłe)
bmp2 (8bfc)
bmp3 (9bfc)
Ural ZU-23 (4r)
AAV (6bfc)
LAV-25 (6bfc)
MLRS (12r [przy czym utrzymuje zasadę zakazu niszczenia zamkniętych pojazdów w bazie wroga czyli w murach z cinderów i murach zamku])
Voodnik HMG (3bfc)
HUMMER Avenger (6-7r)
 
Jesteśmy w pełni otwarci na wszelkie propozy

Zasady Servera
 
-Nie pozwala się niszczyć ZAMKNIĘTYCH pojazdów w bazie
 
-Napadając bazę wroga możesz zniszczyć tylko to co niezbędne by się do niej dostać (drzwi garażowe bądź zwykłe, należy zniszczyć jak najmniej budynków w bazie, ta zasada również jest w stanie rozważań aczkolwiek obowiązuje)
 
-Możesz zająć wrogą baze tylko jeśli wybudowano ją w odległości 1km od twojej bazy (cały czas myślimy nad tą zasadą, przez liczne jej plusy i minusy)
 
-Admin ma zawsze racje (chyba ze się myli)
 
-Nie pozwala się kampić w odległości 400m od Trader MPCforum, nie city
 
-Nie pozwala sie na budowanie bazy w odległości 400m od military i mniej. (zasada nie tyczy się baz budowanych w zamkach)
 
-Na serverze nie ma banów, za złamanie zasad trafia się do więzienia. (kary typu, umrzeć trzy razy z głodu i pragnienia)
 
-Można oswobodzić kogoś z więzienia na dwa sposoby:
    - Możesz przekupić strażnika (admina)
    - Możesz odbić go siłą głośno, lub w cichej akcji, ale na pewno napotkasz opór strażników
 
 
Jeśli macie lepsze pomysły na zasady dajcie znać, to dla nas bardzo ważne by WAM się dobrze u nas grało
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...