Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robie 1 hacka mam pytanie


spider12344

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra no to tak, mam juz wszystko hack zrobiony nie wiem czmu nie dziala robilem go przy pomocy poradnikka:http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=10426 zrobilem litera po literze jak tam jest adres ADR_PLAYERBASE 013941f0 , oraz

OFS_STAMINA Playerbase + 28c

nie wiem czy sa one aktualne wiec moze dlatego.... jak myslicie?

 

chyba juz wiem nie zwrocilem wczesniej uwagi na to ale PLAYERBASE to to samo co Playerpointer wiec mialem tylko ten adres zle zaraz poprawie hacka:) prosze o zamniecie tematu

 

 

2@edit niestety nie pomoglo:/ ma ktos jakis inny pomysl?

Specjalista
Opublikowano

może zmieniłeś na złą Value...

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

Opublikowano

napisz na gg 3337456, i wyslij mi co tam masz napisane w from 1 i modole

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano
napisz na gg 3337456, i wyslij mi co tam masz napisane w from 1 i modole

 

już mi wszystko działa nie mogę jedynie sobie poradzić z vip opcjami

×
×
  • Dodaj nową pozycję...