Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Active-Game - U nas spędzisz czas aktywnie.


Hashu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na Najlepsze serwery Counter-Strike 1.6!


Takich Serwerów jeszcze nie widzieliście!


 


 


307221417625042988767.png


321641417625042988767.png


 


Nazwa Serwera: Active-Game.pl [JailBreak | Gangi | Ruletka | ViP | Nowe Zabawy]


IP Serwera: 80.72.33.50:27280


Ilość slotów: 21


Hasło: Brak


Typ serwera: NonSteam + Steam 378891417625042988767.png


Działa: 24/7 onlinen.gif


Lokalizacja: Polska c2s.gif


Fast Download: Aktywny


Opublikowano

Świetna serwerownia! Wspaniała pomocna i miła administracja.Epickie i unikatowe serwery z pluginami napisanymi tylko dla tej serwerowni warto zagrać :)

Opublikowano

Serwery jak i administracja są na wysoko profesjonalnym poziomie. Jeżeli szukasz ogarniętej administracji, a także unikatowych serwerów, gdzie na nasze paczki jest popyt - NIE CZEKAJ I WBIJAJ na Active-Game.pl

 

Polecam sieć serwerów i serdecznie zapraszam ;)

Opublikowano

Mhmm. Pawełku tylko nie my szukamy Sieci która rozkręci nam serwery jak ty to robisz.. ;) Jak byłeś u nas to tak ci się podobało nasze Forum.. :) Prosze nie hejtuj. + nie używamy botów, które siedzą na spect i niby pełny serwer ! ;*

 

Mówisz ,że mamy słabe serwery, tylko że my mamy prawie wszystkie swoje pluginy, a jak grałem u cb to widziałem ,że masz gotową paczke z amxx. Więc nwm kto ma słabe.

Opublikowano

Mhmm. Pawełku tylko nie my szukamy Sieci która rozkręci nam serwery jak ty to robisz.. ;) Jak byłeś u nas to tak ci się podobało nasze Forum.. :) Prosze nie hejtuj. + nie używamy botów, które siedzą na spect i niby pełny serwer ! ;*

 

Mówisz ,że mamy słabe serwery, tylko że my mamy prawie wszystkie swoje pluginy, a jak grałem u cb to widziałem ,że masz gotową paczke z amxx. Więc nwm kto ma słabe.

 

Hmmm nie mam Serwera to po 1 Nigdy nie mialem serwera , i nie bylem u was na sieci z serwerem bo nie mialem serwera o Co ci chodzi? i Te caluski to dla matki zostaw 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Masz serwer Counter Strike ?! Nie stać Cię na reklamy które często kosztują 300-400zl miesięcznie? - Ten temat jest dla Ciebie.
Największym nośnikiem informacji jest Youtube; wrzuć profesjonalną reklame Twojego serwera na Swój kanał YT.
-Profesjonalne nagrywanie
-Profesjonalne obrobienie filmu
-Dobra Muzyka
-Szybkie promowanie - które zapewni Ci dużą dawkę graczy poprzez dobrze wykonany film.
Zapraszam:
GG : 44834052 .
Komunikator; prywatna wiadomość !

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Forum słabe, grafika słaba, prezentacja słaba, serwery słabe.

Sieć nie jest najlepszą, naprawdę poziom jest bardzo nisko.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...