Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się instalować Carbon ROM na Galaxy S3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie

Po nieudanej instalacji Cyanogenmoda szukam jakiegoś zamiennika

Czy Carbon ROM spełni moje oczekiwania?

Głównie chodzi mi o to, aby telefon nie zacinał się przy robieniu prostych rzeczy, bateria szybko nie kończyła się, oraz aby ROM miał ładny wygląd i kilka fajnych opcji

A może macie jakieś inne propozycje? Piszcie śmiało ;) Nagradzam lajkami

 

PS. Czy do instalowania ROM`u potrzebuje karty SD?

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

Ale mi chodzi o ROM, nie o aplikacje...

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

Ja tam zawsze jestem za cyanogenmodem, bo innego nie używałem ;d

W każdym bądź razie na pewno podskoczy ci wydajność, bo samsungowy "taczłiz" potrafi zamulić.

graphic.png

 

 

Opublikowano

Tak jak w temacie

Po nieudanej instalacji Cyanogenmoda szukam jakiegoś zamiennika

Czy Carbon ROM spełni moje oczekiwania?

Głównie chodzi mi o to, aby telefon nie zacinał się przy robieniu prostych rzeczy, bateria szybko nie kończyła się, oraz aby ROM miał ładny wygląd i kilka fajnych opcji

A może macie jakieś inne propozycje? Piszcie śmiało ;) Nagradzam lajkami

 

PS. Czy do instalowania ROM`u potrzebuje karty SD?

 

 

Hejka. Nie potrzebujesz karty SD. Jestem użytkownikiem tegoż romu i muszę przyznać... Spełnia swe zadanie. Radzi sobie z wieloma zadaniami itp. Z ciekawości odpaliłem sobie "Ram Circle" i tak sobie czasem sprawdzam... Przy wyłączonych apkach jest około 400 mb ramu wolnego. Po włączeniu gry, np. The Walking Dead, Fifa 14 itp. 0 laga. Tylko jest jedno "ale" masz zakładkę w ustawieniach jak "Performance". Jeżeli używasz budzika to musisz odpalić. (ss nizej)

 

 

744311417709744323549.png

 

 

Zdarzało się, by mnie nie obudził, bo sie ekran wyłączał "na amen". Trzeba było wyciągać baterie i włączać od nowa~

Ogólnie ma masę możliwości... Wspaniale sobie radzi z Xposed Framework~

Polecam, Redzieł~

#teams4bal

Opublikowano

Hejka. Nie potrzebujesz karty SD. Jestem użytkownikiem tegoż romu i muszę przyznać... Spełnia swe zadanie. Radzi sobie z wieloma zadaniami itp. Z ciekawości odpaliłem sobie "Ram Circle" i tak sobie czasem sprawdzam... Przy wyłączonych apkach jest około 400 mb ramu wolnego. Po włączeniu gry, np. The Walking Dead, Fifa 14 itp. 0 laga. Tylko jest jedno "ale" masz zakładkę w ustawieniach jak "Performance". Jeżeli używasz budzika to musisz odpalić. (ss nizej)

 

 

Dodany obrazek

 

 

Zdarzało się, by mnie nie obudził, bo sie ekran wyłączał "na amen". Trzeba było wyciągać baterie i włączać od nowa~

Ogólnie ma masę możliwości... Wspaniale sobie radzi z Xposed Framework~

Polecam, Redzieł~

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :)

Dzięki za pomoc

Do zamknięcia

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...