Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Moderatorem/Administratorem TOP 1 POLAND


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O mnie:

 

Witam, mam na imię Jasiek, ukończyłem 17 lat i chciałbym dziś zaoferować moją pomoc na forum.

Mam głowę pełną pomysłów, które można wykorzystać na forum jak i w grze.

 

 

Oferuję:

 

Opanowanie oraz spokój podczas pracy.

Dużo czasu, który mogę poświęcić na pracę.

Doświadczenie (o tym później).

Umiejętność pracy w grupie.

Potrafię w spokojny sposób rozwiązać spory i problemy.

Wykonywanie pracy na "tip-top".

 

Oczekuję:

 

Doświadczenie teamu z którym przyjdzie mi pracować.

Projekt na dłużej niż 3 miesiące.

Opanowanie.

Poczucie humoru.

 

Doświadczenie:

 

Przez ostatnie 4 lata pracowałem przy serwerach Metin2 oraz Counter Strike.

Byłem członkiem team'ów takich jak: Eruris.pl Dervios.pl

Pełniłem funkcję moderatora w sieci serwerów sss

 

Kontakt:

 

GG:10804049

TeamSpeak3: możliwość rozmowy

PW: wiadomość prywatna na forum 

SKYPE: jasieeks

 

(Nie ograniczam się tylko do serwerów Metin2)

 

Moderator na Ustrzeleni.eu które zmieniło się w DreamGamig.pl ! (DODAJE Z POWROTEM BO DAWNO NIE ISTNIEJĄ)

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Ładna oferta. Osoba godna polecenia. Masz jeszcze kontakt do właściciela serwera EruriS.PL ? Jeżeli posiadasz takowy, mogę prosić Cie o PW?

 

Niestety nie mam, zmienił numer telefonu.

 

@ref

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

temat ładnie napisany lecz nie daje mi spokoju ''TOP 1 POLAND''

powiedz mi dlaczego twierdzisz iż jesteś top 1 moderatorem/ administratorem forum w polsce,

skoro twoja oferta w zakresie ''Administracji forum'' jest tak skromna (bynajmniej ja to tak widzę po tym co przeczytałem w twojej ofercie) opanowanie spokój i czas to nie wszystko.

Opublikowano

temat ładnie napisany lecz nie daje mi spokoju ''TOP 1 POLAND''

powiedz mi dlaczego twierdzisz iż jesteś top 1 moderatorem/ administratorem forum w polsce,

skoro twoja oferta w zakresie ''Administracji forum'' jest tak skromna (bynajmniej ja to tak widzę po tym co przeczytałem w twojej ofercie) opanowanie spokój i czas to nie wszystko.

Mam takie samo pytanie. Potrafisz programować? Skąd to TOP 1 Poland?

Opublikowano

po tym co napisałeś moge stwierdzić że napewno nie top 1 , ponieważ znam paru ludzi bardziej ogarnietych w tych sprawach niż ty.

 

mimo to ładnie napisane więc czemu nie polecić ;)

 

polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...