Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zalozyc serwer Bukkit non-hamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z serwerem Bukkit, ktory dzialal na hamachi.

 

Obecnie LogMeIn Hamachi nie jest juz darmowe, ale dzialalem z kolega na starszej wersji, wylaczajac uprzednio opcje o auto-aktualizacji.

Teraz jest to niemozliwe. Wiec, jak zrobic serwer non-hamachi?

 

Pliki serwerowe mam, serwer dziala dobrze, problem jest natomiast z polaczeniem. Probowalem rozwiazac go za pomoca poradnikow na YouTube, ale

to nic nie dalo. Moja konfoguracja wyglada tak:

- router Livebox 2.0 podlaczony do modemu (stary jakis). Modem nie obsluguje DHCP, wiec konfiguracja komputera wymaga recznego przypisania IP,

- laptop na strychu, na ktorym serwer chodzi 24/7 (Linux/Ubuntu 14.10),

- drugi komputer w pokoju, na ktorym gram (Windows 7),

 

Obydwa komputery polaczone sa z modemem za pomoca zwyklego kabla LAN. Chcialbym na tym serwerze grac z kolega.

Prosze o podanie dokladnie co i jak mam robic, gdyz ze sprawami internetu jestem kompletnie zielony.

 

Z gory dziekuje, Nq!

Opublikowano

Dziwie Się Że Nikt Nic Nie Napisał ;)

Ale Co Tam Gadać. Poprostu Powiem

Ci Co i Jak. Aby Założyć Serwer Non-Hamachi

Musisz Skorzystać z Jednego z Hostingów.

Jest Ich Wiele. Niesty Są Płatne Np.

Za Miesiąc Płacisz 5 Złotych (To Prawie Minimum)

Ale Jeśli Chcesz To Moge Ci Załatwić Darmowy Serwer.

Jedno Pytanie ;P Posiadasz Minecraft Premium Czy

Taki Zwyczajny Minecraft Np. By Zyczu?

Opublikowano

Posiadam non-premium, launcher Shiginima. Taka podróba oryginałki :P

Ale czekaj, czekaj... czy to jest możliwe, żeby mieć taki serwer za darmo?

Nie sądze, zwłaszcza, że serwisy hostingowe są zapełnione haczykami.

Nie wiem, czy mogę Ci zaufać, nie znam Cię, a po Twoich postach widzę, że

albo używasz hack'ów do slot'ów serwera, albo po prostu edytujesz server.properties

przez FTP. Mógłbym Ci zaufać, ale musisz mi powiedzieć jak chcesz ten serwer założyć.

Inaczej nie ma mowy, sorki.

Opublikowano

Albo kupić albo na yt poszukać i napisać  Jak założyć serwer bukkit non hamachi

Pomogłem? Daj Like! :D

Z Poważaniem

MatrixPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...