Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer jest w tej chwili potrzebny?


Jaki serwer  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ serwera w tej chwili najbardziej jest pożądany?

    • sv+gildie
    • easy hc
      0
    • hc+gildie
      0
    • freebuild+działki
    • easy hc z domieszka prawdziwego hardcore:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym pograł na porządnym serwerze na modach bez gregtecha. Paczka modów na około 180 modów samych technicznych i advanture. Takie jak dartcraft, ic2, applied energistics, dunegons, mo creatures, tinkers, thermal. Techniczne ogólnie i przygodowe są najlepsze bo gra nigdy się nie nudzi i ja bym pograł na takim właśnie serwerze. Wiem że jest dużo pracy ale jeżeli serwer będzie dobry to i będzie bardzo dużo ludzi!

Kappa.

Opublikowano

Wszystkie typy, które są podane w ankiecie mnożą się w bardzo szybkim tempie. Gracze szukają teraz czegoś totalnie nowego. Choćby typ RPG coraz bardziej zyskuje na popularności. Skyblock też wraca do łask. Powstają nowe serwery Prison, bo ludziom zaczyna się to podobać. Najlepiej nie zamykać się w samym sv/freebuild/gildie, bo teraz ciężko jest się wybić z czymś takim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...