Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SC2 - Ściny gry oraz nie możliwość wpisywania postów na forach.


Vortarius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.
1. Ścina mi cała grę na wysokich i nawet na minimalnej grafice, komputer mam dobry. W grze mam 20 fps, zniżają się jak do 10 fps jak jest grubsza bitwa. Dodam że inne gry z Blizzarda działają na lajcie na wysokich.

Specyfikacja komputera:
Windows 8,
Intel Core i5-3210M 2.50GHz,
12 GB ramu,
GTX660M.

2. Nie mogę zamieszczać wpisów na forach SC2, nie dostałem nigdy bana, jak tworzyłem konto podałem wiek 15 lat, teraz mam 16.

 

 

 

Możliwość zamieszczania przez Ciebie wpisów została wyłączona.
Opublikowano

@Vortarius

 

Możliwość pisania masz zablokowaną przez kontrolę rodzicielską. Aby odzyskać możliwość pisania na forum wejdź na https://eu.battle.net/account/parental-controls/index.html ,  później kliknij na "ZARZĄDZAJ FUNKCJAMI" , wpisz mail opiekuna. Opiekun po odebraniu wiadomości będzie mógł skonfigurować twoje konto. A co do pytania spróbuj zmienić na dedykowaną kartę graficzną http://techformator.pl/jak-wylaczyc-zintegrowana-karte-graficzna-intel-hd/

1395260643-U652798.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

554731419262342652798.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...