Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

cs;go problem z fps ( to nie jest temat z serii "mam procka z telefonu i karte graficzna z tableta)


aeronixx1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ok 4 miesiace temu kupilem sobie nowa karte graficzna i zasilacz

Moj komputer przed wymiana:

amd athlon x4 3.0ghz

geforce msi gt 430

zasilacz no name

plyta glowna asus m5a78L-M lxv2

4gb ram 

Po wymianie

amd athlon x4 3.0ghz (ten sam)

geforce asus gtx 660 

zasilacz thermaltake SO MODULAR 530w

plyta glowna asus m5a78L-M lxv29(ta sama)

4gb ram (ten sam)

 

Wszystko elegancko 3 miesiace temu podlaczylem i na match makerach mialem po 130-160 fps i stale 119 fps w menu (w podstawowym cfg jest komenda fps_menu 120

Miesiac temu wyszedl jakis update (nie jestem pewien czy to przez to) i w menu mialem 98 fps (komenda ciagle ta sama na 120fps) a w grze fpsy NIE PRZEKRACZALY 100 , w bf3 , fifie15 , w lolu wszystko git.. Zrobilem formata zainstalowalem wszystko odpalam cs;go i wszystko smiga jak kiedys , na nastepny dzien instaluje fife 15 i znowu mam 98fps i tak mysle to chyba przez fife15.

Zrobilem znowu formata nie zainstalowalem fify15 i w cs dalej , az to dzisiaj 98 fps.. Moje 700 wydane na karte graficzna , aby normalnie pograc za przeproszeniem poszly sie jebac :) Ktos cos?

 

Opublikowano

dobra widze ze nigdy nie miales stycznosci z cs;go to po co sie wypowiadasz >.< mam wylaczona synchronizacje to w menu moge sobie ustawic 1337 fps 


tylko w cs;go w grze jak i w menu nie mam wiecej niz 100 fps :)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngaeronixx1337

Widze że Ty nie wiesz co to 75Hz więc sie nie udzielaj.

Możesz mieć 100000 fps a w menu wyświetli Ci tylko 75 Hz.

 

Przeczyść komputer może pomoże lub zmiejsz ustawienia.

 

PS skoro monitor 75 hz to po co Ci wiecej niż 75 fps? I tak tego nie zobaczysz.

Opublikowano

Na jakich ustawieniach grasz?

Ustaw max 75/80 fps.

Czasami pomaga mi np w fifie jak mam max 30 fps to 0 klatkowania a jak max 60 to sie nie da grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...