Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Zapowiadamy - Malestia.pl - #04 - Set Exp - Bronie (35&90) oraz Zbroje (90)


ZabQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malestia... ? 

Szczerze te bronie na 35 są brzydkie.

Serwerowi życzę by grały tam przynajmniej +350 osób.

Pochwale bronie na 90. 

 

Mam sugestie bo mówisz że się wyrobicie do startu serwera z wszystkim ale może dajcie sobie więcej czasu.

Opublikowano

Malestia... ? 

Szczerze te bronie na 35 są brzydkie.

Serwerowi życzę by grały tam przynajmniej +350 osób.

Pochwale bronie na 90. 

 

Mam sugestie bo mówisz że się wyrobicie do startu serwera z wszystkim ale może dajcie sobie więcej czasu.

Własnie kończymy poprawianie bledów i będziemy mieli jeszcze troszkę wolnego czasu na ewentualne dopieszczenie serwera pod względem nowości czy też dropu.

Opublikowano

Własnie kończymy poprawianie bledów i będziemy mieli jeszcze troszkę wolnego czasu na ewentualne dopieszczenie serwera pod względem nowości czy też dropu.

Ja bym dopieścił te bronie na 35.

Do tego bym sprawdził questy.

Przetestował bym maszynę trudnych warunkach. (ddosy na strone i serwer)

Opublikowano

Słyszałem, że waszym sponsorem jest Surmistrz aka lecę na hajs. To prawda? :D

 

@topic

 

Ładne bronie. 

Nikt nas nie sponsoruje wszystko robimy sami. Jedynie korzystam z jego ts'a ale to juz inna historia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...