Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Zapowiadamy - Malestia.pl - #01 - Wstępne informacje, Client, Start, Beta


ZabQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezłe osiągniecie, jak ciężko na nie pracowałeś że*raku?  

Ten dział schodzi na psy. 

Co ty ćpiesz?

 

@top

Spoko odcineczek cze, dobry ziom i ogl taka reklama, że ja cie.

Opublikowano

Pod względem Cradosa, będzie łatwiejszy czy trudniejszy ten serwer? 

 

Bronie 75 z?

 

Ciekawie się zapowiada. 

Staramy się zrobić coś łatwiejszego

 

Bronie 75 będą leciały z Ripera i Smierci

Opublikowano

Staramy się zrobić coś łatwiejszego

 

Bronie 75 będą leciały z Ripera i Smierci

A jak ze zmiankami/pelerynkami? łatwe do zdobycia? dobry drop? bo pewnie będą dropić. 

 

Kiedy start?

Opublikowano

A jak ze zmiankami/pelerynkami? łatwe do zdobycia? dobry drop? bo pewnie będą dropić. 

 

Kiedy start?

Co do zmianek na kilka sposobów można bedzie je zdobyć wiec to nie bedzie problemem

Na start bedzie nieskończona pelerynka

 

Start 12 Grudnia

Opublikowano

Mam nadzieję, że tępy to Ty nie jesteś. 

4850214172780411118302.png

 

Tu pokazuje się swoje osiągnięcia, a nie zapowiedzi.

Jesteś idiotą czy udajesz?

Filmy/grafika to są MEDIA, większość tematów w tym dziale są po to, żeby zapowiedzieć swój serwer, nie mów mi, że wrzucacie swoje prace z serwera tylko po to żeby się pochwalić... Boże.. widzisz, a nie grzmisz.

Opublikowano

Mam nadzieję, że tępy to Ty nie jesteś.

4850214172780411118302.png

 

Tu pokazuje się swoje osiągnięcia, a nie zapowiedzi.

 

6382714172784991136905.jpg

 

 

Seria zapowiadamy (jakbyś przynajmniej obejrzał materiał ZabQ'a do końca), przedstawia WSZELKIE ASPEKTY naszego serwera. W trakcie tejże serii stworzone zostanie kilka materiałów, każdy poświęcony innej "nowości".

Więc pełni to rolę "pochwalenia się" tym, co spotkacie na NASZYM serwerze.

PS. Czy trzeba tłumaczyć wszystko dosłownie, czy możemy choć raz udać, że jesteśmy mądrym narodem?

PS2. Popatrz pierw bracie na siebie, potem oceniaj innych. ~ Mądry człowiek

PS3. Nikt nie ujednolicił interpretacji słów "pochwal się swoimi osiągnięciami w najlepszej grze MMORPG - Metin2", jest to odczucie subiektywne, może dla kogoś zalogowanie się do gry będzie JUŻ osiągnięciem?

Opublikowano

Jesteś idiotą czy udajesz?

Filmy/grafika to są MEDIA, większość tematów w tym dziale są po to, żeby zapowiedzieć swój serwer, nie mów mi, że wrzucacie swoje prace z serwera tylko po to żeby się pochwalić... Boże.. widzisz, a nie grzmisz.

Prrr nie tak prędko daimao wykonuje dla nas tylko mapy więc wara od Nestiuma.

Chwalić to  my się mamy czym. Więc dyskusję prowadź ale nie mieszaj w to nasz serwer.

 

Pokazanie nowej mapy a pokazanie informacji dot. bety/ itd. 

Różni się całkowicie, my pokazujemy film z gry a wy z fanpage :D

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Prrr nie tak prędko daimao wykonuje dla nas tylko mapy więc wara od Nestiuma.

Chwalić to  my się mamy czym. Więc dyskusję prowadź ale nie mieszaj w to nasz serwer.

 

Pokazanie nowej mapy a pokazanie informacji dot. bety/ itd. 

Różni się całkowicie, my pokazujemy film z gry a wy z fanpage :D

To skoro współpracujesz z idiotą to jak najprędzej go wypierdol, bo tylko sobie reputacje psujecie.

Poza tym, jakbyś oglądnął do końca, to wiedziałbyś, że oprócz informacji na temat startu itp. ZabQ pokazał logowanie, wybór jak i tworzenie postaci.

Opublikowano

Jesteś idiotą czy udajesz?

Filmy/grafika to są MEDIA, większość tematów w tym dziale są po to, żeby zapowiedzieć swój serwer, nie mów mi, że wrzucacie swoje prace z serwera tylko po to żeby się pochwalić... Boże.. widzisz, a nie grzmisz.

Twoja głupota mnie tak przytłoczyła, że aż zabrakło mi słów. 

To nie jest dział do zapowiadania głą*ie, od tego masz specjalny dział do zapowiedzi. Ten akurat służy do pochwalenia się swoimi osiągnięciami.

Opublikowano

Twoja głupota mnie tak przytłoczyła, że aż zabrakło mi słów. 

To nie jest dział do zapowiadania głą*ie, od tego masz specjalny dział do zapowiedzi. Ten akurat służy do pochwalenia się swoimi osiągnięciami.

Odnieś się do moich słów, a potem komentuj.

 

@kwiatmix

Proszę, abyś wytłumaczył @daimao, jak czyta się regulamin i do czego służy ten dział.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...