Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skrypt na wiadomość zginięcia


Blueas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuje skryptu na wiadomość gdy ktoś zginie np.

 

Gracz został zabity przez Gracz

 

Gracz spadł z wysokiego miejsca

 

Gracz utonął w lawie

 

Gracz został zabity przez szkieleta

...

Opublikowano


Można też w essentials to zrobić ;)


​on death:

attacker is spider:

    set the death message to "&c%player% zostal zlapany przez pajaka"​on death:

    attacker is zombie:

        set the death message to "&c%player% zostal zjedzony przez zombie"

 

    damage was caused by a block explosion:

set the death message to "&c%player% wybuchl"

    damage was caused by a projectile:

set the death message to "&c%player% zostal zestrzelony"

    damage was caused by a potion:

set the death message to "&c%player% zatrul sie"

    damage was caused by fire:

set the death message to "&c%player% spalil sie"

    damage was caused by burning:

set the death message to "&c%player% spalil sie"

    damage was caused by thorns:

set the death message to "&c%player% lightning"

    damage was caused by a posion:

set the death message to "&c%player% porazil prad"

 

cKXCQyT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...