Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Automessage świruje wiadomosci wyswietlaja sie tylko mi.Like


lolzere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam problem odnosnie pluginu automessage. Sprawa polega na tym że mi ogłoszenia sie wyswietlaja a graczom nie (LOL?) Wyglada na to ze tylko opom sie one pokazuja, a to nie na tym mial polegac chyba ten plugin..... Prosze o pomoc to jest moj config a ss swiadczy o tym ze nie klamie.

 

#  ----------------------------------------------------
#  AutoMessage Configuration File
#  ----------------------------------------------------
#  Message Configuration:
#     Messages are handled in lists to allow for advanced customization!
#     Feel free to add color codes by using & in your messages!
#     To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!
#     Lines starting with / will be run as a command!
#     To add single apostrophes into a message use ''.
#     For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.
#     If you are unfamiliar with YAML use the in-game commands: /am help

settings:
  enabled: true
  min-players: 0
  log-to-console: false
message-lists:
  json:
    enabled: true
    interval: 180
    expiry: -1
    random: false
    messages:
    - '{text:"&6Kliknij ten napis aby kupic Vipa lub HiperVipa&r!",clickEvent:{action:open_url,value:"http://google.com"}}'
    - '{text:"&6Kliknij ten napis aby otworzyc strone serwera&r!",clickEvent:{action:open_url,value:"http://google.com"}}'
  regular:
    enabled: true
    interval: 90
    expiry: -1
    random: false
    messages:
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Nie wiesz jak zrobic gildie lub dzialke? wpisz /warp informacje&r
      !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Na tym serwerze dzialki mozna robic samemu! Nie wiesz jak?
      wpisz /warp dzialka&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Pamietaj przestrzegaj regulaminu! Budowac mozesz tuz za
      czerwona linia spawnu&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Zdobywasz pieniadze zabijajac potwory i sprzedajac surowce
      ze stone na spawnie&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Nudno Ci? nie masz co robic? skocz na -> /ma j 1&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Na tym serwerze dzialki mozna robic samemu! Nie wiesz jak?
      wpisz /warp dzialka&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Wiesz jakie korzysci ma vip? Nie?? wpisz /warp vip i sprawdz
      lub wejdz na strone serwera&r !'
    - '[&1Ogloszenie&r] &9Zawsze bales sie kopac na survivalu? Teraz juz nie musisz
      wystarczy ze pojdziesz do publicznej kopalni /warp kopalnia&r !'

post-1244767-0-45508700-1417209989_thumb.png

z gory dzieki za wszystko. Sypie lajkami...
 

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Sprawdź - automessage.receive.default

Polecam skrypt

options:

tag: &a[&bInfo&a]&a

every 60 second:

broadcast "{@tag}text"

Opublikowano

@woowminecraft thx juz sobie poradzilem ale.... mam jeszcze jedno pytanie:

 

 

Widzicie tego ssa co dodalem? to jak admin op Snazzy ma powitanie to pisze witaj snazzy... a jak wchodzi herobrine to nie ma.. jaka to jest permisja?

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

To essentials motd możesz zmienić

&c»&4Witaj &c{PLAYER} &7Na Serwerze &cnazwa serwera

&c»&7Strona Serwera: &c

&c»&7Graczy Online: &c {ONLINE}

&c»&7Zarejstrowane konta &C{UNIQUE}

&c»&7Zaloguj sie uzywajac /login < hasło >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...