Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć wiadomość przy wejściu na serwer#?


Zientez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wylaczyc wiadomosc po wejsciu na serwer. Chodzi mi o "Nie masz nowych wiadomosci". Wiem, ze gdzies w essentials (essentials motd.txt czy jakos tak nie bo wszystko tam usunalem". PS: Essentials mam przestawione na j. polski wiec pisze po polsu "Nie masz nowych wiadomosci". Wiec dlatego wiem ze gdzies w essentialsie. Predzej przed zmiana jezyka byla angielska wiadomosc. Prosze podac dokladny plik i linijke ktora trzeba zedytowac. Prosze (zwracam sie do spammerow jeba***) nie pisac "Przestaw to w confingu ((nie podajac dokladnej linijki))", "Napisz plugin na to lub skrypt", "Ustaw to w FTP" itd. Bedzie to zglaszane i banowane w*****a*** spamerow z ortografia parzaca w oczy. Po prostu nie nawidze takich typow reklamuja swoje "Gowno-Craft" majac 50 postow najeban** na odpier***. Sorry za wulgarne slowa.

Opublikowano

Tego raczej nie da się wyłączyć (a w każdym razie nie widziałem do tego opcji w configu).

Zabierz uprawnienie essentials.mail (a jeśli go nie dodawałeś spróbuj zrobić negację -essentials.mail)

Możesz też otworzyć essentia;ls.jar winrarem i w pliku językowym usunąć tą wiadomość (zostawić puste cudzysłowy)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...