Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| HyperX | Season 2 | Exp :500/Drop:35% | AntyDDoS | AH | Zapowiedz


HyperXmu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8502214171723951293011.png

4571814171723951293011.png

Season 2

 

Exp: 500x

Drop: 35x

 

www: ................

Forum: hyperx.mintshost.com

 

Reset: 400 lvl / 400pkt

Zen Party Bug: NIE

Potion Bug: NIE

Shadow Bug: NIE
Gildia: 300 poziom
Max level Itemka: +13 +28
Kasowanie Postaci: do 40 poziomu

 

7154714171723951293011.png

CastleDeep Event

Drop Event

SoldierAttack Event

Lorencia Battle Event

Chaos Castle

Blood Castle

Devil Square

CryWolf

Carnage Event

Ilusion Temple

Kanturu Battle

Gold Invasion

White Wizzard

and more...

 

4726514171723951293011.png

Golden Archer

Marry

Stone

Summon Pet

Custom Quest

Moss

8633114171847521293011.png

7987514171723951293011.jpg5386014171723951293011.jpg

4008314171723951293011.jpg2534614171723951293011.jpg

8614414171723951293011.jpg8098914171723951293011.jpg

Opublikowano

Zrobiłem serwer s2 , raptem teraz 5 publikacji s2 . idzie swoja drogą a nie naśladujecie innych .

Nasladowanie kogos jest ok, przeciez to nie kopiowanie...

Jedyne co jest to samo to ver.s2 reszta totalnie inna no i tutaj jest AH, ktorego u ciebie brak...

Koniec.

Dzis open beta, po 18:00

Opublikowano

wlasnie co znaczy ten open beta?

Moze troche zle napisalem...

Chodzi o to zeby gracze wbili na "testy" jeszcze przed startem, moze cos trzeba bedzie zmienic zwby bylo lepiej.zamale/zaduze/ zamalo spotow, imp w sklepie? Dzis bedzie forum a w nim ankiety, szczegolowe,dla was bo to dla was jest serwer

Znowu zanotalem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...