Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy jest bot ktory afkuje i wybiera czołg ale nie dostaje bana?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co chcesz osiągnąć tego typu wiadomością?

Weź się za normalną grę a jeśli chcesz żeby program wbijał Ci expa po prostu odinstaluj WOT'a i idź na piwo ;)

Opublikowano

Jako ze to mpcforum to pytanie jest na miejscu ;p mozesz sobie zrobic macro myszki i zostawic kompa na noc. Nagraj sobie jak wchodzisz do bitwy, i co kilka minut klikciecie lewy myszki, a po 10 min tak jakbys wychodzil z gry i zapisz i wlacz powtarzanie

I nie bierz amunicji

Oczywiscie nie polecam bo bedziesz mial range pomidora ale zawsze jakis exp za free

Opublikowano

Jako ze to mpcforum to pytanie jest na miejscu ;p mozesz sobie zrobic macro myszki i zostawic kompa na noc. Nagraj sobie jak wchodzisz do bitwy, i co kilka minut klikciecie lewy myszki, a po 10 min tak jakbys wychodzil z gry i zapisz i wlacz powtarzanie

I nie bierz amunicji

Oczywiscie nie polecam bo bedziesz mial range pomidora ale zawsze jakis exp za free

Jakbyś nie wiedział, za to nie dostanie ani expa ani hajsu, bo WG wprowadziło tak z 4 patche temu system karania AFK.

Opublikowano

Jako ze to mpcforum to pytanie jest na miejscu ;p mozesz sobie zrobic macro myszki i zostawic kompa na noc. Nagraj sobie jak wchodzisz do bitwy, i co kilka minut klikciecie lewy myszki, a po 10 min tak jakbys wychodzil z gry i zapisz i wlacz powtarzanie

I nie bierz amunicji

Oczywiscie nie polecam bo bedziesz mial range pomidora ale zawsze jakis exp za free

Forum jakis czas temu zmienilo nazwe i nie ma juz "cheats" tylko "community" wiec ogarnij sie kolego. Do tematu. Posc recznie pare bitew i zaraz wyjdz. Momentalnie cie zraportuja i najpierw dostaniesz ostrzezenie a pozniej bana. Nie polecam takich pomyslow.

imetin_logo.png

Opublikowano

@Juri. ale słuchajcie panowie chodzi mi cos w stylu takiego aby ten czołg leciał w przód cały czas a to sie = ze albo odkryje pare tankow lub rozbije sie o coś albo zablokuje sie o coś.

 

A jak już do tego dojdzie to za co dostaniesz bana? Za przesuwanie ściany?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@Juri. ale słuchajcie panowie chodzi mi cos w stylu takiego aby ten czołg leciał w przód cały czas a to sie = ze albo odkryje pare tankow lub rozbije sie o coś albo zablokuje sie o coś.

 

A jak już do tego dojdzie to za co dostaniesz bana? Za przesuwanie ściany?

 

Wszystkie boty za które nie dostaniesz bota w ciągu 10 bitew trzeba płacić. WarPack itp.

Opublikowano

@Juri. aa miałem się jeszcze pytać czy CyberTank nadal działa?

 

Jakie są platne czity do wota, opłaca się? 

 

Jakie mają funkcje?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@Juri. aa miałem się jeszcze pytać czy CyberTank nadal działa?

 

Jakie są platne czity do wota, opłaca się? 

 

Jakie mają funkcje?

 

Nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...