Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Non-Profit vs Licensed - Jaka jest różnica?


shew32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NPL - dla celów nie komercyjnych.Licencja ta przeznaczona dla klanów,przyjaciół.Zakazuje się tworzenia serwerów publicznych,pobierania opłat itp.

 

Licencjonowana - licencja płatna do nabycia na stronie teamspeak.com,która zwalnia całkowicie z blokady(blacklist),można na niej zarabiać np. sprzedawanie rang/kanałow

Opublikowano

NPL - dla celów nie komercyjnych.Licencja ta przeznaczona dla klanów,przyjaciół.Zakazuje się tworzenia serwerów publicznych,pobierania opłat itp.

 

Licencjonowana - licencja płatna do nabycia na stronie teamspeak.com,która zwalnia całkowicie z blokady(blacklist),można na niej zarabiać np. sprzedawanie rang/kanałow

Za darmo można nabyć licencjonowaną? jak tak podeślesz link

Opublikowano

A jeśli miałbym licencje NPL i rozpowszechniał ale bez opłat tak tylko aby ludzie siedzieli?

Opublikowano

A jeśli miałbym licencje NPL i rozpowszechniał ale bez opłat tak tylko aby ludzie siedzieli?

Nie można i tyle :) Bo jak Ty to napisałeś to byłby publiczny serwer ponieważ każdy ma do niego dostęp i może sobie siedzieć:) .

 

Lepiej kupić licencję ALL ponieważ możesz pobierać opłaty za np. rangi etc.

 

NPL - Dla klanów, przyjaciół, rodziny :)

Opublikowano

i uważasz ze 175 $ jest tanio? o.O prawie 1000zł

Pytałeś o "tanią" licencję podałem Ci stałą cenę o.O Tak jak napisał @SerwerowniaTS w tych czasach jak nie masz kasy to nie masz co robić serwera.

Opłata 175$ jest opłatą roczną za licencję. Jeżeli takiej kasy nie masz to niestety nic nie postawisz, chyba że wydasz dużo mniejszą kasę na crackowaną licencję ew. poszukasz w necie ( :ninja:  "hakier" taki) lecz musisz liczyć się, że polecisz szybciej na Black Listę niż myślisz :))

Opublikowano

Możesz napisać do teamspeak o sponsoring takiej licencji,ale musisz mieć dobrą stronę ,forum,bloga lub projekt.

(Projekty typu : publiczny serwer itp. nie przejdą)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...