Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okradnięcie kąta i nałożenie kary VAC


Kris69_XD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Już jakiś czas temu pisałem tutaj temat że okradziono mi konto CS:GO ze skinów...

Wyczyściłem komputer zrobiłem format i było git grałem sobie kupiłem na ryku 2 skiny

Gry wróciłem ze szkoły dzisiaj 2014-11-27 chciałem zagrać sobie. Więc wbijam na CS:GO nie widząc problemu. (Wcześniej miałem nałożoną kare za zabicie członka drużyny na początku rundy)

Gdy gra zaczęła się ładować wyskoczył mi komunikat że na to konto została nałożona kara VAC czy coś w tym stylu.

Dodam że nie pobierałem nic.

Nie wchodziłem na strony od znajomych.

Przez inne fora i linki zawarte na stronach www. do strony głównej steam też nie wbijałem.

Nie podawałem hasła nikt nie zna mojego hasła i nie lampił mi się na klawiaturę np:kolega

Czy to może być sprawka niejakiego "tom'a"?

To on okradł mi konto.

Support nie wysyła linku potwierdzającego konto steam support.

Mam założone 3 konta:

Kirs69_xD@interia.pl

[email protected]

[email protected]

Od 2 tygodni 0 słychu na temat steam na tych kontach.

WIĘC PROSZĘ O POMOC!

b_560_95_1.png

Opublikowano

okej dziękuje....

Ale dziwi mnie to nadal: JAKIM CUDEM DOSTAŁ SIĘ NA MOJE KONTO

no ładnie. Nie mój VAC a jednak dostałem

Pięknie ładnie cycuś pizdczka :D

Boję się w takim układzie grac w takie coś...

VAC to maszyna która huja wie i umie.

Zablokować te osoby które wbijają na konta steam

PS: sorka za to: Kąta odjebało mi dzisiaj i nie wiem co to polski....

Temat do zamknięcia

b_560_95_1.png

Opublikowano

Koles bardzo latwo mogl zdobyc dane Twojego konta, wystarczy jeden maly program aby zdobyc wszystkie "ciekawe" informacje z systemu lub przejac kontrole nad pulpitem.

Opublikowano

Ja zostałem okradziony z skinów bo pobrałem jakieś gówno, odpaliłem w Sandboxie i gówno to dało :)

 

(Niby oferuje wszystkie, skiny,karty wszystko za nic typkowi ^^)

SS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...