Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przetłumaczy ktoś kilka zdań z J. ANG ?


Login12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mógł by ktoś przetłumaczyć ten tekst na język polski :) ?

"-Open Odin 3.07.exe
-Put your phone into Download Mod
(Power button-Home button-Volume down button,at same time)
-When you enter in Download Mod, you should get blue box on Odin 3.07
-Uncheck Auto Reboot option
-Go to PDA and find your recovery, then click on OK
-After you checked everything click on Start
-It should take around up to 30-40 seconds
- When its finished take out battery, put it again
- Go to recovery mode
(Power button-Home button-Volume up button,at the same time)
-Navigate with Volume Rockers (Volume Up- Volume Down)
- Select via Power Button
- go to install zip from sdcard ( if you putted in your phone)
- go to install zip from sdcard/sdcard1 (if you putted on sdcard)
- Find root package, and install it via pressing power button
-go back and reboot system now
DONE !"

RMCF

Opublikowano

Open Odin 3.07.exe
Połóż swój telefon w Pobierz Mod
( Przycisk zasilania Przycisk -Home button- Ciszej , w tym samym czasie )
-Po Wejść Pobierz Mod , powinieneś dostać niebieskie pole na Odyna 3,07
Auto Reboot opcja -Uncheck
-Idź Do PDA i znaleźć odzysku , a następnie kliknij OK
-Po Można sprawdzić wszystko, kliknij przycisk Start
-To Powinno potrwać około 30-40 sekund do
- Po jego gotowego podjąć się baterii , włóż go ponownie
- Przejdź do trybu odzyskiwania
( Przycisk zasilania - Home button - Głośniej przycisk , w tym samym czasie )
-Navigate Z Tom Rockers ( Volume Up- Ciszej )
- Kij mi w dupe
- Przejść do install zip z sdcard ( jeśli putted w telefonie )
- Przejść do install zip z sdcard / sdcard1 ( jeśli putted na sdcard )
- Wyszukiwanie pakiet główny , i zainstalować go poprzez naciśnięcie przycisku zasilania
-go tyłu i zrestartować teraz

 

Może być nie dokładnie bo moj englando jest słaby ziomek .

Opublikowano

Open Odin 3.07.exe

Połóż swój telefon w Pobierz Mod

( Przycisk zasilania Przycisk -Home button- Ciszej , w tym samym czasie )

-Po Wejść Pobierz Mod , powinieneś dostać niebieskie pole na Odyna 3,07

Auto Reboot opcja -Uncheck

-Idź Do PDA i znaleźć odzysku , a następnie kliknij OK

-Po Można sprawdzić wszystko, kliknij przycisk Start

-To Powinno potrwać około 30-40 sekund do

- Po jego gotowego podjąć się baterii , włóż go ponownie

- Przejdź do trybu odzyskiwania

( Przycisk zasilania - Home button - Głośniej przycisk , w tym samym czasie )

-Navigate Z Tom Rockers ( Volume Up- Ciszej )

- Kij mi w dupe

- Przejść do install zip z sdcard ( jeśli putted w telefonie )

- Przejść do install zip z sdcard / sdcard1 ( jeśli putted na sdcard )

- Wyszukiwanie pakiet główny , i zainstalować go poprzez naciśnięcie przycisku zasilania

-go tyłu i zrestartować teraz

 

Może być nie dokładnie bo moj englando jest słaby ziomek .

przeciez to jest google tlumacz xD

Opublikowano

-Otwórz Odin 3.07.exe
-Włącz w swoim telefonie tryb pobierania
(przycisk zasilania-przycisk domowy(home)-przycisk przyciszania głośności,wciśnięte w tym samym czasie)
-Kiedy już wejdziesz w tryb pobierania, powinieneś dostać niebieskie pudełko w Odin 3.07
- Odznacz opcję auto reboot
- Idź do PDA a potem znajdź plik odzyskiwania oraz kliknij OK
-Jak już wszystko sprawdziłeś to wciśnij przycisk start
-To powinno zająć od 30 do 40 sekund
- Kiedy się skończy, wyjmij i włóż baterię ponownie 
- Idź do trybu odzyskiwania
(przycisk zasilania-przycisk domowy(home)-przycisk zwiększenia głośności,w tym samym czasie)
- Steruj przyciskami zwiększenia i zmniejszenia głośności
- Wybierz przez przycisk zasilania
- Idź do zainstaluj zip z sdcard (jeśli włożyłeś do telefonu)
- Idź do zainstaluj zip z sdcard/sdcard1 (jeżeli włożyłeś kartę SD)
- Znajdź paczkę root/rdzenia i zainstaluj poprzez wciśnięcie klawisza zasilania
- wróć i zrebootuj system ponownie
Zrobione !"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...