Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Launcher przestał działać.


Xertis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkim !
Chciał bym was prosić bardzo o pomoc , a więc zakupiłem teraz Fife 15 próbuje ją odpalić a tu błąd .. 
 

681351417114679289137.png

Logi błędu :

 

 

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3
  Podpis problemu: 01: fifaconfig.exe
  Podpis problemu: 02: 1.0.0.0
  Podpis problemu: 03: 53ebcf7e
  Podpis problemu: 04: fifaconfig
  Podpis problemu: 05: 1.0.0.0
  Podpis problemu: 06: 53ebcf7e
  Podpis problemu: 07: 48
  Podpis problemu: 08: 98
  Podpis problemu: 09: System.BadImageFormatException
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 9816
  Dodatkowe informacje 2: 9816eb613a03e199ce2e07ad653fd9a9
  Dodatkowe informacje 3: 62f0
  Dodatkowe informacje 4: 62f0e68237fdd8e3bb5fd71ece3a0ddb
 
 
 






Szukałem co nie co na ten temat w google .. ale nic konkretnego nie znalazłem :(

 

Proszę was naprawdę o wszelką pomoc , bo mnie zaraz krew jasna zaleje :D

 

 

PS jak by co mój komp :(

 

785661417114679289137.png

 

Dziękuje za wszelka pomoc !

Pozdrawiam Przemek :)

Minusiki

<3

Opublikowano

1. Próbowałeś naprawić grę za pomocą Origin?

2. System 64 bit?

3. Karta graficzna z DX11?

4. Spróbuj zainstalować najnowsze aktualizacje za pomocą Windows Update. 

­

Opublikowano

1. nic nie pomogło

2. Tak 64 bit
3. Tak z DX11
4. Zainstalowane , nic nie pomogło :(

 

Co może być nie tak ... ? 

Płacisz pieniądze za grę jeszcze się musisz wku...



PS.
Udało mi się to naprawić :D
 

 

1. Co należy zrobić to wejść w folder demówki FIFA 15

2. Następnie wejść w folder "_Installer"

3. Wejść w "directx11" , potem "redist" i zainstalować plik który się tam znajduje
4. Powracamy do folderu "_Installer"

5. Wchodzisz na "dotnet4client" , dalej "redist" i instalujesz znajdujący się tam plik

6. Powracamy do folderu "_Installer"

7. Wchodzisz na "vc" , dalej "vc2012Update3", dalej "redist" i instalujesz znajdujący się tam plik


7 Pkt mi pomógł , miałem już to zainstalowane lecz gdy dałem opcje " repair " to zaczła Fifa działać :D 

Minusiki

<3

Opublikowano

Długo nie nacieszyłem się :D

Po uruchomieniu gry wszystko git się ładuje , aż do pojawienia się wczytywania z messim ...

Jak już pojawi się messi i wczytywanie to długo bardzo wczytuje a później ścina mi tą fife jak bym miał 10 letniego kompa o.O

 

o co w tym chodzi ? ktoś miał taki problem ? 

Minusiki

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...