Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Let's Play Crados #1 - Gramy bez IS-u ! Trudne początki, choroba !


BiCappy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie ! Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejną serię na moim kanale !

Tym razem podbijamy serwer Crados !

Moimi głównymi założeniami w tej serii będą między innymi:

- Brak jakiegokolwiek Item-Shopu (oczywiście będę korzystał z przedmiotów dostępnych w grze). Będę chciał pokazać wszystkim moim widzom, że da się rozpocząć grę bez Item-Shopu i fajnie się bawić !

- Początki Surą WP, ewentualna późniejsza zmiana postaci ! Na początku zdecydowałem się na Surę WP ze względu na dobry zarobek i łatwy start, jednak w późniejszym czasie zaprezentuję Wam początki zdecydowanie trudniejszymi postaciami dokładnie od zera, jak zapoznam się z serwerem ! Między innymi: Sura BM, Heller, a nawet Ninja Archer !

- Na sam koniec serii moją postać wystawię na konkurs ! Jednakże konkurs będzie dotyczył tylko aktywnych widzów, a nie tych co wpadną dać "suba i lajka" żeby się załapać na konkurs ! Przewiduję około 20-30 odcinków z serii po czym zrobię konkurs na główną postać jak i na jej dropki buffki etc ! Zatem jeśli chcesz za dwa/trzy miesiące wziąć udział w konkursie zapraszam Cię na mój kanał już dzisiaj :)


beV5mzZ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...