Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Tak jak w tytule tematu - poszukuje naprawdę rozgarniętych ludzi, którzy potrafią zrobić z Grą naprawdę sporo, potrafią bawić się w Navi itp, potrafią wyjść z najtrudniejszej sytuacji oraz można liczyć na ich pomoc gdy tylko jej zacznie być potrzeba.

 

OFERUJE;
 

Profesjonalizm oraz zapał całego zespołu do pracy.
Dobre plany na przyszłość i możliwość rozwoju.
Zyski rozdzielane według pracowitości - oraz wiele, wiele więcej.

 

Potrzeba;

 

●  Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,


●   Questera - tworzenie profesjonalnych misji,


●   Osoby która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,


●   Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,


●    Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum,

 

 

Oferuje ;ZAKUP PORZĄDNEGO SERWERA DEDYKOWANEGO oraz serwera do testów bez którego raczej się nie obędzie.

 

 

Więc jeśli posiadasz sporą wiedzę w tym temacie oraz doświadczenie nie czekaj i napisz do mnie na Gadu Gadu:

39393699 - tam możemy porozmawiać na spokojnie i możecie się przedstawić jaki posiadacie staż oraz doświadczenie w tworzeniu serwerów Metin2!

 

 

 

Więc do usłyszenia na Gadu - Pozdrawiam ! :)

post-613034-0-04990100-1417102802.png

Opublikowano

raczej bym wolał sam znaleść sobie sponsora niż pisać do osoby która oferuje swoje ''pomysły'' i przedstawiać jej staż itd...

 

pomysłów każdy ma od ch*ja , gorzej z ich realizacją , Powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...