Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[15] Hybryda BBVA+Bundesliga oraz BPL+Bundesliga


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 13/14/15/World): 15
Ligi/Narodowości: BBVA + Bundesliga oraz BPL + Bundesliga
Formacja: 4-1-2-1-2 bądź 4-2-2 (nie wiem którą lepiej będzie się grało :D)
Ilość monet: 1kk
Platforma: PC
Czego oczekuję: Dobrego składu oczywiście.
Ilość zgrania: 100

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Super, dzięki ;)

 

A coś bardziej ambitniejszego da się ukręcić, czy cena przewyższa zebranie dobrego składu?

Chodzi o drugi skład, tak? Na czym ci zależy? Lepszy bramkarz, obrona, pomoc czy atak? 

­

Opublikowano

Chodzi o drugi skład, tak? Na czym ci zależy? Lepszy bramkarz, obrona, pomoc czy atak? 

Spróbować zrobić takie składy w wersji drugiej (inni zawodnicy).

Ciężko powiedzieć, neuer jest strasznie drogi i za jego cenę miałbym kilku dobrych w polu. Zdam się na Ciebie ;)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Spróbować zrobić takie składy w wersji drugiej (inni zawodnicy).

Ciężko powiedzieć, neuer jest strasznie drogi i za jego cenę miałbym kilku dobrych w polu. Zdam się na Ciebie ;)

Coś kosztem czegoś; Neuer jest najlepszym bramkarzem w grze i posiada najlepszą ocenę według użytkowników Futhead.

http://www.futhead.com/15/squads/10202551/ - 700k

­

Opublikowano

Coś kosztem czegoś; Neuer jest najlepszym bramkarzem w grze i posiada najlepszą ocenę według użytkowników Futhead.

http://www.futhead.com/15/squads/10202551/ - 700k

Ale ponoć nie jest aż tak dobry, słyszałem również dziwne opinie o nim :D

 

Ten skład całkiem fajny, nie powiem. A gdybyś zrobił podobny tylko zamiast BPL dać BBVA? Chciałbym je sobie porównać.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ale ponoć nie jest aż tak dobry, słyszałem również dziwne opinie o nim :D

 

Ten skład całkiem fajny, nie powiem. A gdybyś zrobił podobny tylko zamiast BPL dać BBVA? Chciałbym je sobie porównać.

Kieruj się statystykami podczas wyboru gracza. Domyślam się, że opinie są takie jak u innych golkiperów. Wielu z nich w obecnej części Fify popełnia kuriozalne błędy, nie z winy gracza (skład będzie pod wieczór).

­

Opublikowano

No właśnie mniej więcej o to chodzi, słyszałem, że Neuer popełnia głupie błędy i puszcza częściej bramki, dużo częściej niż Weidenfeller.

Sporne opinie; w obecną część nie grałem, więc wstrzymam się z opinią.

http://www.futhead.com/15/squads/10250761/ - pokazuje 300k, lecz bez ceny Lewandowskiego, Benzemy, Schweinsteigera i Modrica; wydaję mi się, że powinno jednak starczyć. 

­

Opublikowano

A jednak @Kokoszka. pomożesz mi jeszcze :D

Do tego składu: http://www.futhead.com/15/squads/10548373/ sklei mi jakieś niedrogie, ale wydajne BBVA na prawą stronę (100 zgrania, możesz Weidenfellera wymienić na Casillasa jak nie będzie zgrania).

Za Hummels'a dałem Benatie, aby było zgranie; tak czy siak jest on zbyt wolny.

http://www.futhead.com/15/squads/10569940/

@Phoenix.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...