Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak to spolszczyc i zrobic aby pokazywalo graczy online?


lolzere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc,

Szukalem dlugo po plikach i confingach tego tekstu i go nie znalazlem.Nie wiem takze gdzie jest ukryty confing ktory odpowiada za wyswietlanie graczy online po zalogowaniu. Wie ktoś gdzie ten tekst mozna znalezc?

 

post-1244767-0-86551700-1417041898.png

 

 

dzięki z gory :)

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@Sebcio™

a co wpisac aby byli widoczni gracze?

 

&6Players online:&c {ONLINE} &6- World time:&c {WORLDTIME12}

 

w miejsce online=> players?


Nie wiem też gdzie jest ukryty napis : You have no new mail

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano


Z tego co mi wiadomo jeżeli nie a się uprawnień do "mail" w essntials, nie pokazuję się ten napis!
 

Opublikowano

@Lord Tytan

a co wpisac w tym:

&6Players online:&c {ONLINE} &6- World time:&c {WORLDTIME12}

 

wpisalem zamiast online=> players i nic.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere

Żeby zrobić graczy online wystarczy zmienna {ONLINE} tak jak już masz zrobione. A co do mail to wystarczy dodać negatywną permissions

/pex group [ranga] add -essentials.mail

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

@Ztrollowany

Chyba sie nie rozumiemy ja chce aby wyswietlalo nicki graczy na serwie po wbiciu. Teraz z tym online mam tylko liczbe osob ktora jest na serwie.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@Ztrollowany

Chyba sie nie rozumiemy ja chce aby wyswietlalo nicki graczy na serwie po wbiciu. Teraz z tym online mam tylko liczbe osob ktora jest na serwie.

Nicki wszystkich graczy, którzy kiedykolwiek zalogowali się na serwer?  :O

Opublikowano

@Seldek IV

Nicki osob online na serwerze chce aby wyswietlalo nie liczbe. Stawiam 25 slota i chce aby po zalogowaniu wyswietlaly sie nicki graczy tylko tych ktorzy sa obecnie na serwerze. W authme mam plik tekstowy players z [ ] moze tu cos zmienic?

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere mezesz wgrac tego moda,a ale musisz mienic silnik na MCPC+

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

@mrMIXKRIPL

A czy spigot jest taki zły? wiele ludzi siedzi na 1.7.2 ciagle bo czekaja na bukkita jak to będzie wyjdzie kiedys bukkit 1.8 czy na dobre umarł i mam wgrywac spigota? Jak na spigocie wyglada wgrywanie pluginow z bukkita(czytalem ze na jego bazie byl robiony ale niektore niby nie dzialaja)

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere

 

Bukkit obsluguje pluginy.

Spigot to ulepszony bukkit, z obsluga wielu wersji minecrafta.

Forge obsluguje mody.

MCPC+ obsluguje mody i pluginy.

 

Balkon weapons jest modem czyli musi byc na MCPC+ lub FORGE. Spigot obsluguje tylko pluginy.

Na swoim serwerze bedziesz miec pluginy, wiec musisz miec Bukkita, Spigota lub MCPC+.

Jezeli chcesz miec mody i pluginy na serwerze to musisz miec MCPC+ innego wyjsia niema.

 

Co do wgrywania pluginow to tak samo je sie wgrywa na Spigocie i Bukkicie

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

@mrMIXKRIPL

nie za bardzo ogarniam co to jest ten cały mcpc. W internecie sa mylne informacje w jednym z tematow mpc znalazłem : A więc zacznijmy od MCPC+ Jest to silnik spigot (ulepszona kopia bukkita) z Forge oraz usprawnieniami specjalnie napisanymi by połączyć Bukkita i forge  :) spigot został użyty ponieważ ma lepszy skrypt od łączenia się z clientem niż bukkit.(Netty).

Z kolei kiedy szukalem mcpc+ 1.7.2 na yt to wyskoczylo mi ze to bukkit polaczony z forge. Chcialbym znalezc taki silnik gdzie jest spigot+forge na wersje 1.8 istnieje wgl taki? da sie polaczyc samemu spigota do forge? czy musze pobierac jakies skonfigurowane paczki juz z spigotem i forge? wiem ze jestem upierdliwy ale na prawde nie wiem o co chodzi.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere

 

Spigot jest wydajnieszy, ma troche wiecej mozliwosci konfiguracji i pozwala wejsc dla osob z roznymi wersjami minecraft'a.

Spigot i Bukkit obsluguja pluginy.

 

Obecnie nie ma forge na 1.8, wiec jak wyjdzie na wspomniane 1.8 to za jakis czas powinien pojawic sie MCPC+.

Jezeli chcesz na serwer wgrac Balkon Weapons mod to musisz na 1.7.2 instalowac tego moda, na serwerze MCPC+.

Nie bedzie wersji 1.7.9 i 1.8, ale wzamian beda mody na serwerze.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

@mrMIXKRIPL

dziekuje za twoja pomoc, mam ostatnie pytanie- ile około jeszcze ludzie beda uzywali 1.7.2-1.7.x na serwerach? bo ja nie wiem czy oplaca mi sie stawiac serwer 1.7.2

(teraz mam 1.7.2 ale w grudniu stawiam 25 slota i nie wiem na jaka wersje wtedy trzeba bedzie juz stawiac) jak okaze sie ze za 2 dni trzeba zmieniac wersje na 1.8 bo wszystkim odbilo i instaluja 1.8 to ja sie w cos takiego nie bawie. Pewnie cały srm mi pojdzie, regiony  i chestshopy wszystkie odmowia wspolpracy a na nowo ustawienie shopow regionow hoteli i dzialek na sprzedaz na moim serwie okolo 2-3h zajmuje.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Obecnie to wiekszosc serwerow stoi na wersji 1.7.x, w polsce nie, a jak sa to jest kilka ktore stoja na 1.8.

Najwieksze zagraniczne serwery minigames sa na 1.8, jednak na 1.7.x mozna nadal na nich grac.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...