Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Jak w miarę szybko zarabiać


Maks2300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jest to mój pierwszy poradnik, ale mam nadzieje, że się wam spodoba i dobrze zaprezentuje sposób zarobku w Terrari 1.2 :)

 

Potrzebne materiały:

-3x Statuetki Bomb

-3x Statuetki Slaimów

-Trochę kawałków Wire (kabli)

-Przyrządy do kabli

-Dowlony materiał do budowy samej konstrukci

-Timer najlepiej 1 sec

-6x Dart Trap

 

Na początku budujemy coś takiego z dowolnie jakiego materiału.

Nr1 post-715608-0-98578100-1417016892.png

Obrazek poniżej prezentuje ułożenie przewodów tak, aby cały mechanizm sprawnie działał.

Nr2 post-715608-0-70187500-1417016912.png

Jeżeli wszystko zostało poprawnie zbudowane wystarczy stanąć na środku pomiędzy 2 statuetkami Bomb i pójść sobie na śniadanko, a żel i bomby zaczną nam się pojawiać w eq. Co ciekawe zamiast sprzedawać osobno Bomby i Żel polecam zrobić Bomby samoprzylepne, które możemy sprzedać za większą sumę pieniążków :) Przypominam, że na godzinę po sprzedaży udaje się zarobić ponad 10 gold coinów co daje nam jakąś platynke na 10h wiem, że nie jest to świetny wynalazek, ale równie dobrze możemy zostawić to na jakiś dłuższy czas i porządkować sobie np skrzynki. Chcę także zaznaczyć, że pomysł jest całkowicie mój i nie widziałem podobnego w internecie.

 

Mam nadzieję, że poradnik się przydał.

Opublikowano

hahahaha xD o człowieku... proszę skasuj to :P

10 Golda na 60 minut ?... bez jaj xD

 

wiesz... jeden barwnik = 20 silvera...

 

5 barwnikow = 1 gold... 

zbieranie barwników = 5 minut

 

mało tego...

jeden boss dropi około 100 ore ...

ore zamienisz na rude... a ta ruda sprzedasz za nawet 20 golda

 

jeśli bijesz Hardmodowe bossy zysk jest jeszcze większy...

5 Brain-ow = około 1Platyny

 

5 Brain-ow będziesz bić około 20 minut

wystarczy jeszcze przywoływaczki...

 

ale to jeden Blood Moon i cała noc farmienia... dzięki temu możesz zebrać nawet 15 przywoływaczek

 

1 Blood Moon = 3 Platyny

łączny czas tej akcji potrwał by z 40 minut

 

mało tego... już ja wolę sobie swoją farmę kryształów z której mam 40 Platyny po 10 minutach zbierania...

więc sorry... twój poradnik jest... nie najlepszy...

 

10 minut 40 platyny VS 60 minut 1 platyna : /

Opublikowano

Tak, ale nie chodzi tutaj o zarobki tylko o to, że można sobie afczyć 2 godziny i mamy pieniążki jak powiedzmy idziemy na obiad bądź do szkoły czy pracy ;)

Opublikowano

Moj sposób pozwala ci na to samo...

 

z tym że możesz też normalnie sobie grać a hajs się ładuje...

potem naciskasz przycisk i tylko kwestia czasu aż zbierzesz wszystko co dropło i sprzedasz...

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Terraria] Jak w miarę szybko zarabiać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...