Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Czy ktoś próbował mnie zhackowac?


F1eldo

Pytanie

Opublikowano

Witam, przed chwilą nagle zaczeła mi sie otwierać jakaś strona... "Brontok" coś o sexie i cheaterach itd.. Pobrałem avasta (tego najlepszego) i nagle pokazalo mi z tym jakies pliki na C dysku zainfekowane (51) i tak w kółko. Użyłem ComboFixa i po skanie dostałem ten log, czy combofix usunal to na zawsze?
To jest tym co usunąłem z C\local itd. http://iv.pl/images/48367296119387163189.jpg
Tutaj zdjęcie tego po uzyciu combofixa: http://iv.pl/images/74208171856144408251.jpg
 

 
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((   Usunięto   )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-10
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-11
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-12
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-13
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-14
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-15
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-16
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-17
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-18
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-19
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-20
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-21
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-22
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-23
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-24
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-25
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-4
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-5
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-6
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-7
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-8
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok-12-9
c:\users\user\AppData\Local\Bron.tok.A12.em.bin
c:\users\user\AppData\Local\Kosong.Bron.Tok.txt
c:\users\user\AppData\Local\lsass.exe
c:\users\user\AppData\Local\services.exe
c:\users\user\AppData\Local\winlogon.exe
c:\users\user\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Empty.pif

--------------------- ZABLOKOWANE KLUCZE REJESTRU ---------------------
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\PCW\Security]
@Denied: (Full) (Everyone)
.
Czas ukończenia: 2014-11-25  16:32:53
ComboFix-quarantined-files.txt  2014-11-25 15:32
.
Przed: 35 904 364 544 bajtów wolnych
Po: 36 937 777 152 bajtów wolnych

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nezvik, czyli teraz zrobiłem skanowanie avastem, combofix i usunąłem te wszystkie pliki bron.tok i już mi nie wyskakuje. Czy mogę być już spokojny i czy to nie działa za zasadzie keyloggera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...