Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA San Andreas ! Jak zmienić rozdzielczość nie wchodząc do gry?


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !


 


Chciałbym się dowiedzieć jak zmienić rozdzielczość bez wchodzenia do gry?


Szukałem pliku konfiguracyjnego w "Moje dokumenty" ale go tam niema, w Roaming też go niema.


 


W "Moje dokumenty" jest jedynie plik "Galery i User track"...


 


 


Opublikowano

Rozumiem że masz jakiś problem z wejściem w opcje czy coś.

Gdzieś czytałem że gdy suniesz plik gta_sa.set(co usunie twoje save'y) rozdzielczość i wszystkie ustawienia się zresetują 

wiUSaJB.jpg

Ktoś ci pomógł?Daj "Lubie to" w nagrodę za pomoc. :)

Opublikowano

Rozumiem że masz jakiś problem z wejściem w opcje czy coś.

Gdzieś czytałem że gdy suniesz plik gta_sa.set(co usunie twoje save'y) rozdzielczość i wszystkie ustawienia się zresetują 

 

Problem w tym że taka rozdzielczość jest od razu po instalacji gry. 

Opublikowano

Jeśli masz problem z rozdzielczością to spróbuj prawym i właściwości i uruchom może z rozdzielczością 640x480. Powinna taka opcja być.

 

Wtedy to samo jest, musi być większa nić 800x600 a nie mniejsza.

 

 

Masz może wersje steam?

 

Nie

 

 

Pobierz gotowy plik gta.set z ustawioną rozdzielczością.

 

Nigdzie nie mogę znaleźć tego pliku. Jak byście mieli gta i ten plik to dajcie linka na pw do pobrania ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...