Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Luksusowy Samsung Galaxy S4 BLACK EDITION GT-i9505


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam Samsung Galaxy S4 BLACK EDITION GT-i9505.

 

Telefon jest używany, jednak jego stan niemal nie różni się od nówki. Posiada nadal ORYGINALNĄ FOLIĘ na ekranie (która jest umieszczana w wersjach black edition dla ochrony ekranu).

 

Telefon posiada tylną klapkę imitującą skórę (w dotyku niemal najlepsza klapeczka jaką miałem w posiadanych telefonach). Nie wyślizguje się z ręki, nie pozostają na niej ślady palców, nie rysuje się itd. itd.

 

Ramka telefonu z wersji Black Edition jest także przyciemniona (wyraźnie ciemniejsza od wersji standardowych).

 

Przód telefonu to nie tandetne fakturki jak w standardowych wersjach, lecz głęboka czerń (coś w stylu "Piano Black").

 

Dodatkowo w systemie są preinstalowane przez producenta dodatki Black Edition.

 

Telefon obsługuje sieć LTE (wyświetlane 4G na górnym pasku).

 

Odbierał sygnał i otwierał strony z taką prędkością, aż pioruny trzaskały po okolicznych budynkach!

 

Krótko o telefonie *:

Ekran FullHD Super AMOLED pokryty Gorilla Glass 3

Procesor Qualcomm Snapdragon 600 (4 rdzenie, 1.90 GHz, Krait 300)

Układ graficzny Adreno 320

RAM 2GB

Pamięć flash: 16GB

Bateria Litowo-jonowa 2600 mAh

Android 4.4.2 (niebawem otrzyma aktualizację do 5.0 Lollipop!)

Aparat tył: 13 Mpx CMOS

Aparat przód: 2 Mpx

Lampa błyskowa

Ikona powiadomień

Funkcja ładowania bezprzewodowego

Czytnik kart MicroSD

Near Field Communication (NFC)

Nadajnik podczerwieni (może służyć jako pilot do wielu telewizorów, rzutników itd.)

Czujnik zbliżeniowy

Czujnik światła

Akcelerometr

Żyroskop

Systemy nawigacji satelitarnej A-GPS i GLONASS

 

* informacje zaczerpnięte ze strony producenta i innych oferujących opis tego telefonu.

 

Stan widoczny jest na zdjęciach.

 

Zestaw zawiera cały komplet, który daje producent:

- Telefon

- Opakowanie zgodne z telefonem (IMEI itd.)

- Papierki/instrukcje itd.

- Czarne oryginalne słuchawki dokanałowe z dodatkowym kompletem gumeczek (nigdy nie otwieranych i nieużywanych)

- Czarny kabelek USB-microUSB

- Czarna ładowarka (jeszcze w oryginalnej folii)

 

Zdjęcia dostępne są pod linkiem na olx: http://olx.pl/oferta/luksusowy-samsung-galaxy-s4-gt-i9505-black-edition-CID99-ID7Vkvp.html

 

Cena: 1100zł

9obpmnjr.png

Opublikowano

Za 18 zł więcej masz z pełną gwarą nieużywany nieodpakowany itp itd.:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6438831

 

 

Na allegro jeszcze taniej - 1178zł za taki sam jak twój nówka sztuka:

 

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?buyNew=1&order=p&string=black+edition&search_scope=category-132171&bmatch=seng-v6-p-1-e-1106

 

 

Nizej masz za 1100zł, ale to nówki od osób prywatnych więc nie licze.

 

 

 

 

 

Nie traktuj tego jako złośliwosć, poprostu nie moge przejść obok posta, gdzie ktoś ewidętnie próbuje oszukać kupujących sprzedając uzywke drozej niz nówke...

Opublikowano

Za 18 zł więcej masz z pełną gwarą nieużywany nieodpakowany itp itd.:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6438831

 

 

Na allegro jeszcze taniej - 1178zł za taki sam jak twój nówka sztuka:

 

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?buyNew=1&order=p&string=black+edition&search_scope=category-132171&bmatch=seng-v6-p-1-e-1106

 

 

Nizej masz za 1100zł, ale to nówki od osób prywatnych więc nie licze.

 

 

 

 

 

Nie traktuj tego jako złośliwosć, poprostu nie moge przejść obok posta, gdzie ktoś ewidętnie próbuje oszukać kupujących sprzedając uzywke drozej niz nówke...

Z tym skapcem Cie ponioslo. Za 18zl wiecej wersja zwykla. Popatrz dokladnie jakie wersje, kiedy wyszly itd.

 

Przemysl nim sie wypowiesz, bo "Pański *żal pupy* wywołuje negatywne emocje...".

 

Nie wiem po co sens jest tak komentowac. Kazdy wystawia za ile chce. Najwyzej mu nie schodzi. Jak masz tak sie zalic to przelec sie po wszystkich sklepach ze naliczaja 30% marży czy cos...

9obpmnjr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...