Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka jest aktualna meta na kazda linie?


SilverWalk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy ma subiektywną opinie, możesz poszukać tylko jacy bohaterowie są wybierani najczęściej co nie znaczy, że te picki są najlepsze w mecie 4.20

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

ADC: Vayne, Caitlyn, Lucian, Jinx

SUPP: Blitzcrank, Tresh, Leona

JUNGLE: LeeSin, Warwick, Udyr

MID: Katarina, Jayce, 

TOP: Trynda, Gnar, Jayce, Darius

 

 

stary, masz mete dla unrankedow, czy jak? :D

 

top: maokai, ryze, lulu/mundo/alistar

jungle: kha, lee, j4/rammus

mid: zed, ahri, jayce/talon/fizz

adc: kog, corki, lucian

supp: thresh, nami, janna

Opublikowano

stary, masz mete dla unrankedow, czy jak? :D

 

top: maokai, ryze, lulu/mundo/alistar

jungle: kha, lee, j4/rammus

mid: zed, ahri, jayce/talon/fizz

adc: kog, corki, lucian

supp: thresh, nami, janna

 

Ty za to żyjesz sezonem 4 i pickujesz Alistara i Lulu na topa? hehe. Useless gówna w soloq bo są pod teamówki.

Jungle to jeszcze w miare w miare ale J4 słaby sustain w jungli.

Mid okej.

ADC szanuje za Corkiego

Supp nie moge uwierzyć brak wymienionej Morgany.

Opublikowano

Każda ze stron podaje inną metę (np. Zamiast Janny dają Morganę itp.) Wszyscy mają inne zdanie co do tego, kto jest w tym momencie najlepszy.

Moim zdaniem:

 

ADC: Lucian, Jinx, Vayne

Support: Leona, Janna, Tresh

Jungle: WW, Vi, Rammus

MID: Xerath, Zed, Jayce

TOP: Maokai, Pantheon, Ryze

916741414680034286162.png

Opublikowano

Top: Maokai,Riven,Irelia,Ryze,Rumble

Mid: Zed,Fizz,Ahri,Syndra,Xerath

Jungle: WW,Nocturne,Udyr

ADC: Corki,Tristana,Lucian,Jinx

Support: Nami, Janna, Morgana, Thresh

Opublikowano

Widzę , że niektórzy nie ogarniają zmian , szczególnie w jungli , bo tam teraz króluje ww i udyr , te postacie mają mega dmg i są tanky , ale oprócz tego rammus jest często grany , lepsze ganki niż ww dobre cc w tf itp. generalnie użyteczny 

Co do topa to ryze dostał małego nerfa , ale nadal jest mocny , do tego mao , riven i irelia są często grane 

Supp : janna , morg , tresh i to jest zdecydowane top , nie ma lepszych , jakaś tam nami teżdaje radę , ale te 3 są najmocniejsze 

Adc : to albo gracz hard carry do lata jak vayne , która jeśli ma np. ww i janne w teamie jest praktycznie nie o zatrzymania , albo raczej mid/early game czyli corkie i lucian .

MId :jayce , syndra , xerath , zed , ori też daje radę , ale nie  wygrasz nią gry samemu 

 

To +/- tak teraz wygląda , są oczywiście picki sytuacyjne i nie wszystko z listy jest dobre do każdego przeciwnika na linii i do t.c.  oczywiście 

 

Zapomniałem jeszcze rumble na topa , ale to zależy od teamu niezawsze jest dobry 

Opublikowano

Ty za to żyjesz sezonem 4 i pickujesz Alistara i Lulu na topa? hehe. Useless gówna w soloq bo są pod teamówki.

Jungle to jeszcze w miare w miare ale J4 słaby sustain w jungli.

Mid okej.

ADC szanuje za Corkiego

Supp nie moge uwierzyć brak wymienionej Morgany.

Zapomniałem o Morganie, mimo że sam ja pickuje często...
Opublikowano

ADC: Vayne, Caitlyn, Lucian, Jinx, corki

SUPP: Blitzcrank, Tresh, Leona, nami, janna

JUNGLE: LeeSin, Warwick, Udyr, fiddle

MID: Katarina, Jayce, fizz, ahri

TOP: Trynda, Gnar, Jayce, Darius, irelia

Tak to powinno wyglądać :>

x - złe

x - dobre

x - dodane przeze mnie

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać :>

x - złe

x - dobre

x - dodane przeze mnie

Vayne jest pierwszym/drugim najpopularniejszym ADC od srebra do diamentu, myślę, że to mówi samo za siebie :P

Opublikowano

Vayne jest pierwszym/drugim najpopularniejszym ADC od srebra do diamentu, myślę, że to mówi samo za siebie :P

Nie ważne, nie jest to champ z mety, tylko sytuacyjny jak przez kilka miesięcy wstecz.

Opublikowano

A ja osobiście polecam Blitza na midzie :D

Jak się trafi osoba która nie potrafi unikać grabów to nie ma bata żebyś przegrał.

Aktualnie pogrywam trochę :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...