-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
yokize
yokize
Witam mam taki problem że prawie od zawsze klawiatura miała zablokowaną sekwencje klawiszy [ Strzałka w lewo + strzałka w góre + s ] troche mi to przeszkadzało bo nie mogłem grać normalnie w fify i inne czasem gry oparte na strzałkach i dałem sobie z nimi spokój bo uznałem że to defekt klawiatury [ jego "oprogramowania" ]
Ale ostatnio [ 3 dni temu ] jeszcze doszło DUZO wiecej klawiszy typu a+1, s+2, s+2, d+3 ,f+4 pewnie jest ich wiecej ale tylko tych używam bardzo często i jest to dla mnie uporczywe.
I moje pytanie jest takie czy to czasem da się jakoś naprawić dodam jeszcze że te błędy wystąpiły bo naprawionym błędzie floopy disc fail [ 40 ] naprawiłem ten błąd, ale klawiatura ma takie błędy [ możliwe że te 2 sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego ]
Sprawdzałem:
Sterowniki
jezyk klawiatury
samą klawiature [ klawisze działają wszystkie tylko te kombinacje nie ]
chciałem zresetować opcje klawiatury lecz niestety nie mam czegoś takiego w panelu sterowania.
Jakaś pomoc ?
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.