Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarządzać serwerm? Dobrze trafiłeś!


xxxkonradwxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze co musisz zrobic to:

1.Zbudowac fajnego spawna najlepiej to autorskiego nie kwadratowego :).

2.Zalozyc cuboida bez tego sie nie obejdzie. xD każdy o tym wie.

3.Zrobic reklamy na www.youtube.com jak i na www.mpcforum.pl i innych serwerach.

4.Robic często eventy.

5.Robic edycje co 1 miesionc albo co 3 lub 2 tygodnie aby rozrywka na serwerze sie nie nudzila.

Noto na tyle , Pozdrawiam :)


Sory za orto pisalem na szybko xD

Opublikowano

Pierwsze co musisz zrobic to:

1.Zbudowac fajnego spawna najlepiej to autorskiego nie kwadratowego :).

2.Zalozyc cuboida bez tego sie nie obejdzie. xD każdy o tym wie.

3.Zrobic reklamy na www.youtube.com jak i na www.mpcforum.pl i innych serwerach.

4.Robic często eventy.

5.Robic edycje co 1 miesionc albo co 3 lub 2 tygodnie aby rozrywka na serwerze sie nie nudzila.

Noto na tyle , Pozdrawiam :)

Sory za orto pisalem na szybko xD

 

"Zbudować fajnego spawna"  nie rozumiem trochę słowa "fajnego".

"Zalozyc cuboida bez tego sie nie obejdzie, Każdy o tym wie." to logiczne skoro każdy o tym wie to po co to piszesz?

"Zrobić reklamy na ********* jak i na www.mpcforum.pl i innych serwerach." - innych serwerach? Poziom serwera już spada.

"Robić edycje co 1 miesiąc albo co 3 lub 2 tygodnie aby rozrywka na serwerze się nie nudziła."  Na edycje nie ma reguły, jak napisałeś "aby rozgrywka się nie znudziła.".

 

Każdy administrator zakładający swój serwer na większą skalę, 100% wie wszystko co musi wiedzieć na temat serwera.

 

 

Jak dla mnie to to jest zbędny spam.

 

//OMG "Sory za orto pisalem na szybko xD"

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

1.Zbudowac fajnego spawna najlepiej to autorskiego nie kwadratowego :).

2.Zalozyc cuboida bez tego sie nie obejdzie. xD każdy o tym wie.

To kazdy wie (o zabezpieczeniu), a o mapie to jednak nie (pozdrawiam serwer, gdzie spawn to kilka kulek z Voxela).

 

3.Zrobic reklamy na www.youtube.com jak i na www.mpcforum.pl i innych serwerach.

Na innych serwerach reklamy?! Reklamujac na innych serwerach robisz sobie tylko antyreklame! Ludzie wejda na serwer, ale tylko poto aby zgriefowac mape, obrazac innych graczy i administracje.

 

4.Robic często eventy.

Czesto, ale niewiem jak czesto, co tydziem, co dzien? Jezeli co tydzien to najlepszy wybor, wtedy gracze nie beda 'wykokszone'.

 

5.Robic edycje co 1 miesionc albo co 3 lub 2 tygodnie aby rozrywka na serwerze sie nie nudzila.

Ja jednak robilbym edycje raz na 1-4 miesiace. Graczom nie bedzie chcialo sie co 2 tygodnie wszystkiego zaczynac od nowa.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

Poradnik zrobiony na odwal oczojebnym kolorem który w ogóle nie pasuje do niego. 

Info jest takie o którym każdy praktycznie wie, i napisał byś coś ciekawego.

Opisz bardziej te czynności które trzeba wykonywać na serwerze aby było wszystko git.

 

Daje ocene 4/10.

Kappa.

Opublikowano

Odradzam wszystkim korzystanie z tego poradnika, w ten sposób możesz tylko zniszczyć sobie serwer. 

Wszystko jest napisane byle jak, wątpię, że autor tematu miał jakąkolwiek styczność z większym projektem. Odniosę się trochę do powyższych punktów:

 

1. Co rozumiesz przez słowo "fajnego", każdy gust jest inny i jeżeli już udzielasz rad w temacie budowania, to powinieneś dać instrukcję choćby na temat wymiarów, kolorystyki itp.

2 i 3. Kolejny raz próbujesz pomóc, ale nie piszesz jak to zrobić, już pomijając fakt, że jest to rzecz oczywista.

4. Jakieś propozycje tych eventów?

5. W tym punkcie pokazałeś, że sam nie powinieneś prowadzić serwera, a co dopiero udzielać na jego temat rad. Robienie nowej edycji serwera co 2 tygodnie, to zwykła głupota, gracze po 2-3 resecie znudzą się i serwer upadnie, a przecież nie chodzi o to, by zrobić serwer na kilka tygodni.

Opublikowano

Emm... Po co ten poradnik? Nie wiem czy to tylko do nabijania postów czy chciałeś dobrze, czy jak :P? Edycje powinny być raz na kilka miesięcy a nie na 2 tygodnie, pozatym ,,Sory za orto'' to już dno całkowite i miesionc...

Niema zdania do którego niemożna się przyczepić, Lepiej usuńcie ten poradnik

Opublikowano

Nie musicie odrazu być nie mili , to mój pierwszy poradnik więc z czasem będę robic leprze poradniki.

Nie każdy jest odrazu mega dobry w robieniu poradników , dajcie szanse i nowym coś osiągnąć.

Pozdrawiam! :)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngxxxkonradwxxx Musisz znieść krytke, po to abyś zrozumiał co zrobiłeś źle. Ten poradnik jest bardzo kiepski i taka jest prawda. Wiadomo że nie każdy robi dobre poradniki na początku, ale zazwyczaj to właśnie ten pierwszy poradnik musi być porządnie zrobiony. Jak Ci pierwszy dobrze wyjdzie to i będą pozytywne komentarze. Nie chodzi tutaj o to że jesteśmy nie mili, wiesz ciężko dać tutaj dobry komentarz skoro poradnik jest słabo opisany oczo jebną czcionką której nie da się przeczytaj? Piszesz żebyśmy nowym dali szanse coś osiągnąć, takim czymś nie osiągniesz nic kolego. Musisz się o wiele bardziej postarać jeżeli chcesz dostać lajki i pozytywne opinie na temat twojego poradnika. 

 

Leprze = Lepsze

 

Pamiętaj o tym.

Kappa.

Opublikowano

Przede wszystkim moim zdaniem na powodzenie servera ma znaczenie czy administrator bierze odpowiedzialnosc za to co sie tam dzieje i czy traktuje sprawe na powaznie :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tyle tu jest napisane bzdur i błędów, (Nawet tych ortograficznych), że lepiej nic nie mówić, taki spis jest nam nie potrzebny w dziale, bo tylko wprowadza użytkowników w błąd, dodatkowo każdy to już wie i działasz na szkodę serwera @Rayso. wyjaśnił. 

Kosz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...