Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny ekran przy odpalaniu dużej ilości gier... Problem z rozdzielczością !


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !


 


 


mam taki problem , duża ilość gier niechce mim się poprawnie odpalić !


 


Włączam gre i jest ciągle czarny ekran , ale dzwięk w tle słychać. Jak się najedzie myszką na menu to też słychć.


 


Nie ma jedynie obrazu !


 


Wydaje mi się że jest to problem związany z rozdzielczością gdyż przy uruchamianiu TES Skyrim na 


małej rozdzielczości (600x800) występuje ten sam błąd a jak zmienie na większą to już działa normalnie.


 


Sęk w tym że w grach takich jak: GTA SA, Władca Pierścieni - Podbój, Władca Pierścieni - Bitwa o Śródziemie II, nieda się zmienić rozdzielczości


przed wejściem do gry tak jak w Skyrim gdzie po odpaleniu launcher mamy "Opcje".


 


Co robić? 


 


Czy nieda się przypadkiem ustawić rozdzielczości otwieranej gry w :


 


-PPM na gre "Właściwości" i tam w "Element docelowy" coś dopisać??


Bo wydaje mi się ze kumpel kiedyś tak zmieniał ale niepamiętam dokładnie. 


Opublikowano

Może to coś z karta graficzną albo procesorem? Podaj ich specyfikacje. Ewentualnie uruchamiaj gry w innej liczbie kolorów (prawym na grę -> właściwości -> zgodność).

Opublikowano

Jak pisałem jest to problem z rozdzielczością :D I znalazłem odpowiedz ;)

 

Z większości gier znalazłem pliki konfiguracyjne rozdzielczości w "Moje Dokumenty" zmieniłem na takie jaki mam ustawiony pulpit "1366x768" i gry się normalnie włączają.

 

Nie znalazłem jedynie żadnego pliku ani w folderze z grą ani w dokumentach z gry GTA San Andreas! Ktoś może wie gdzie go znajdę??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...