Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koszt maszyny, jaka maszyna?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam pytanie jakiego dedyka musiałbym kupić na serwer metin2.
Ilość Graczy: Max Do 200/300.
Oraz żeby było 0 lagów.
Ile muszę zapłacić za takiego najtańszego dedyka??

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Coś w granicach 500zł, ovh lub hosteam + pierwszy miesiac instalacja z 300zł

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Specjalista
Opublikowano

Ale to 300zl co miesiąc?

Tak zazwyczaj się płaci co miesiąc,to chyba że na początku już Sobie opłacisz na ileś tam miesięcy.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

A nie da się kupić na przykład takiej że masz ją w domu? Takie coś jak komp tylko mniejsze?

A Taka na 100/150? Graczyy

Chodzi o taką że kupujesz i masz ją na zawsze.

A Taka na 100/150? Graczyy

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Nie ma serwerów na zawsze opłacasz serwer miesięcznie ew. można zamówić na rok ale to ileś k musisz zapłacić. A jak chcesz na swoim komputerze to postaw hamachi 

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

A nie da się bez hamachi? Na kompie. Bo na hamachi nikt nie zagra

                                                   sygnatura2.png

Specjalista
Opublikowano

A nie da się bez hamachi? Na kompie. Bo na hamachi nikt nie zagra

Serwer noHamachi

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

A mi trzeba dedyka/vps pod 100/150 graczy

Da się na kompie no hamachi?

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

A mi trzeba dedyka/vps pod 100/150 graczy

Da się na kompie no hamachi?

Da się . Jeśli chcesz na 100 osób kup jakiegoś vpsa za 70zł i styka .

sygna.png

Opublikowano

Ta stawianie nohamachi to z*******y pomysł. Przypierdolą Ci dosa w twoje ip i połowa twojego osiedla straci internet (o ile to jakiś internet osiedlowy). Nie ważne czy chcesz mieć serwer dla 10 czy 10000 osób jeżeli chcesz nim się pochwalić licz się z problemami.

64562221938.png

Opublikowano

Mi trzeba tylko dedyka/vps na 100 graczy..
Mój Net: 6mb/s
Kompa masz w profilu
Ile by kosztował dedyk/vps na 100 graczy?

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Mi trzeba tylko dedyka/vps na 100 graczy..

Mój Net: 6mb/s

Kompa masz w profilu

Ile by kosztował dedyk/vps na 100 graczy?

W sumie to na swoim kompie możesz postawić :) Powinien na luzie wytrzymać te 100 graczy :D

IDcncno.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

W ogóle się nie zabieraj za stawianie serwera jeżeli nie masz na to odpowiedniej ilości funduszy lub sponsora. Nie wytrzyma ten serwer miesiąca...­

UGBPHQ1B.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...