Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukamy] Do ekipy grafika i graczy closed beta.


Ivvan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ekipa nuto.pl poszukuje do wspolpracy grafika i graczy ktorzy pomogą sprawdzic serwer przed jego wypuszczeniem.

Wszystkie zainteresowane osoby muszą spełniać poniższe kryteria:

 

- Wiedzę pozyskaną z gry na serwerach prywatnych Metin2 :)

- Umiejętność zrobienia Zapowiedzi/Prezentacji

- minimum 16 lat

- mikrofon

- TeamSpeak3

- Przesiadywanie dzien w dzien wraz z nowo poznaną ekipą na serwerze głosowym nuto.pl

- Zaangażowania

- Wykonywanie prac w danym terminie

- Sumienność

- Cierpliwość

 

Oferujemy:

- Świetną zabawę

- Admina serwera TeamSpeak3

- GMa w grze

- Zdobyć dodatkowe doświadczenie

- Gdy już serwer będzie online kilkanaście-kilkadziesiąt procent z Item Shop (zależnie od wykonywanej pracy).

 

Ogłoszenie napisane krótko a konkretnie.

Proszę zgłaszać ogloszenia mailowo, ponieważ tylko takie będą brane jako poważne oferty. [email protected]  (proszę kopiować, w nazwie jest dwa razy "v")

Lub po prostu wejsc na serwer głosowy TeamSpeak3: nuto.pl  i na Centrum Pomocy po prosić o Ivvana. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...