Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Zwieszenie komputera i dźwięk sprężarki w głośnikach (o_O !)G3


Tarize

Pytanie

Opublikowano

Już kiedyś miałem taki problem ale rozwiązałem go przeinstalowaniem windowsa, ale teraz nie mam chęci bawić się z tym jeszcze raz.Przed chwilą miałem odpalonego winampa i google chrome gdy miałem już pobierać piosenkę komputer się zwiesił i słychać było dźwięk jak by sprężarka zasysała powietrze takie "Trrrr" (wiem dziwnie to brzmi), niczym nie mogłem ruszyć lampki na klawiaturze się wyłączyły co dziwne.Jak to naprawić?.

 

Specyfikacja : 

Intel Core 2 Quad Q6600

Gigabyte GA-G31M-S2L

2 GB Ram Hynix

ATI Radeon HD3800

Chieftec GPA-400S8

Windows 7 32 bity

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj zrobić to:

http://support.microsoft.com/kb/2545227

"Let me fix it myself"

 

 

W folderze, w którym znajduje się FRST, utwórz plik tekstowy o nazwie fixlist i wklej do niego podaną zawartość:

 

 (Tonec Inc.) C:\Program Files\Internet Download Manager\IEMonitor.exe
ShellIconOverlayIdentifiers: [IDM Shell Extension] -> {CDC95B92-E27C-4745-A8C5-64A52A78855D} => C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMShellExt.dll (Tonec Inc.)
ProxyServer: [S-1-5-21-2267345962-2104243508-150336913-1000] => http=127.0.0.1:49226;https=127.0.0.1:49226
HKU\S-1-5-21-2267345962-2104243508-150336913-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page Redirect Cache_TIMESTAMP = 0x5ED0E303C1B7CF01
SearchScopes: HKLM -> DefaultScope {33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86} URL = 
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-2267345962-2104243508-150336913-1000 -> {33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86} URL = 
BHO: IDM integration (IDMIEHlprObj Class) -> {0055C089-8582-441B-A0BF-17B458C2A3A8} -> C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMIECC.dll (Internet Download Manager, Tonec Inc.)
FF HKU\S-1-5-21-2267345962-2104243508-150336913-1000\...\Firefox\Extensions: [[email protected]] - C:\Users\Błoto\AppData\Roaming\IDM\idmmzcc5
FF Extension: IDM CC - C:\Users\Błoto\AppData\Roaming\IDM\idmmzcc5 [2014-11-22]
FF HKU\S-1-5-21-2267345962-2104243508-150336913-1000\...\SeaMonkey\Extensions: [[email protected]] - C:\Users\Błoto\AppData\Roaming\IDM\idmmzcc5
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [jeaohhlajejodfjadcponpnjgkiikocn] - C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMGCExt.crx [2014-11-07]
S3 FairplayKD; \??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys [X]
2014-11-22 13:49 - 2014-11-22 13:56 - 00000000 ____D () C:\Users\Błoto\AppData\Roaming\IDM
2014-11-22 13:48 - 2014-11-22 13:49 - 00000000 ____D () C:\Users\Błoto\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Internet Download Manager
2014-11-22 13:48 - 2014-11-22 13:49 - 00000000 ____D () C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Internet Download Manager
2014-11-22 13:48 - 2014-11-22 13:49 - 00000000 ____D () C:\Program Files\Internet Download Manager
2014-11-21 17:40 - 2014-11-21 17:40 - 06000640 _____ () C:\Program Files\GUT80C4.tmp
2014-11-21 17:40 - 2014-11-21 17:40 - 00000000 ____D () C:\Program Files\GUM80C3.tmp
2014-11-24 17:37 - 2014-11-24 17:37 - 00018944 _____ () C:\Users\BOTO~1\AppData\Local\Temp\WPL87F3.tmp\ml_online.lng
2014-11-24 17:37 - 2014-11-24 17:37 - 00035328 _____ () C:\Users\BOTO~1\AppData\Local\Temp\WPL87F3.tmp\ombrowser.lng
EmptyTemp:
UWAGA!

FIX PRZEZNACZONY TYLKO DLA DANEGO UŻYTKOWNIKA. WYKONANIE FIXU BEZ ZALECEŃ MOŻE SPOWODOWAĆ USZKODZENIE SYSTEMU.

 

Zapisz plik, otwórz FRST, kliknij w nim FIX. Po restarcie komputera wykonaj nowe logi FRST.

 

Napisz czy pomogło.

Opublikowano

Źle wykonałeś logi FRST. Głównie chodziło mi o log additional ;p Sprawdź jak na ss w tutorialu są zaznaczone opcje i zaznacz tak samo. Wykonaj nowe logi i wrzuć 3 pliki tekstowe, które się utworzą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...