Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką Karte Graficzną wybrac ?


carpen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasilacz Akyga ATX 400W P4 FAN 8cm 3x SATA  Model:lpk2-23 e 400W 

 

Ram 4 gb (Możliwośc dokupienia :D )

 

Procek AMD FX-4100 Quad-Core  (4 x  3,6) 

 

Płyta Głowna Gigabyte ga-78lmt-s2p

 

 

 

Przedział cenowy 600zł :)(Możliwość Negocjacji z Ojcem hehe :D)

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

Podaj markę i model zasilacza.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Juz zedytowane 
Akyga ATX 400W P4 FAN 8cm 3x SATA

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

Zasilacz Corsair VS-450, do tego Radeon 260X od Asusa. 

I juz bez Wymiany Płyty głownej sie obejdzie ? :)

 

 

+ Jeśli bym celował w te Nowinki takie jak FC4  ... to ie bym chajsu musiał odłożyć (wiecie święta idą :D )

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

I juz bez Wymiany Płyty głownej sie obejdzie ? :)

 

 

+ Jeśli bym celował w te Nowinki takie jak FC4  ... to ie bym chajsu musiał odłożyć (wiecie święta idą :D )

Nie, nie musiałbyś zmieniać płyty. Fc4 powinien tutaj ruszyć, karta da radę, nie jestem pewien co do procka.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Nie, nie musiałbyś zmieniać płyty. Fc4 powinien tutaj ruszyć, karta da radę, nie jestem pewien co do procka.

Ale chciałbym w końci sie pobawic z czymśc na Ultra  ... ewentualnie odczekam te kilka miesięcy i bede miał około 800 zł 

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

Ale chciałbym w końci sie pobawic z czymśc na Ultra  ... ewentualnie odczekam te kilka miesięcy i bede miał około 800 zł 

Na Ultra pobawisz się z LoLem etc. Zapomnij, że nowe tytuły będą grywalne na takich ustawieniach. Procesor słaby, karta ze średniej półki. 

Opublikowano

To dało by rade jakoś wypisać co wypadało by zmienić i ile hajsu by poszło na to ??   :)  

 

Licze na pomoc bo puki co jestem w tym ZIELONY :)

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

To dało by rade jakoś wypisać co wypadało by zmienić i ile hajsu by poszło na to ?? :)

 

Licze na pomoc bo puki co jestem w tym ZIELONY :)

Jeśli chcesz ultra w nowościach, to karta na minimum r9 280, no i w sumie przesiadka na i5 nie byłaby głupia, ale to już koszt koło 2 tysiaków.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Jeśli chcesz ultra w nowościach, to karta na minimum r9 280, no i w sumie przesiadka na i5 nie byłaby głupia, ale to już koszt koło 2 tysiaków.

Czyli równie dobrze myśleć nad zmianą na Nowego PC'ta ??  będzie prościej ? :) 

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

Czyli równie dobrze myśleć nad zmianą na Nowego PC'ta ??  będzie prościej ? :)

Tak. Z tego możesz zostawić dysk, dvd, obudowę (jeśli nie jest piekarnikiem). Na tym sprzęcie na ultra w nowości nie pograsz.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

W tej cenie GTX690 powinieneś spokojnie dostać, a może nawet coś lepszego :)

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Chyba w snach.

Sory! GTX760 dostaniesz jak się postarasz, albo coś jeszcze lepszego. Wystarczy wiedzieć gdzie szukać...

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Sory! GTX760 dostaniesz jak się postarasz, albo coś jeszcze lepszego. Wystarczy wiedzieć gdzie szukać...

Gtx 760 bez zmiany jego zasilacza  - słaby pomysł? Bo w tym budżecie gtx 760 + zasilacz to wątpie żeby znalazł. W dziale panuje prosta zasada - nie znasz się na czymś, nie próbujesz na siłę komuś czegoś doradzić. Bierz wspomnianego już Corsaira vs450 do tego r7 260x. (Z nówek oczywiście)

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Gtx 760 bez zmiany jego zasilacza - słaby pomysł? Bo w tym budżecie gtx 760 + zasilacz to wątpie żeby znalazł. W dziale panuje prosta zasada - nie znasz się na czymś, nie próbujesz na siłę komuś czegoś doradzić. Bierz wspomnianego już Corsaira vs450 do tego r7 260x. (Z nówek oczywiście)

No muszę ci przyznać rację, z całego jego zestawu popatrzyłem tylko na ram, płytę główną i budżet. Mimo wszystko polecam jakiegoś GTX'a, tylko słabszego :)

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...