Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z renderowaniem terenu.


BlagamPomoz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam taki problem, że renderowanie mam w jakiś sposób zablokowane czy coś w tym stylu.

Otóż jak mam załóżmy 10 chunków renderowania i widzę dany obszar, to podczas zwiększania renderowania do 16 chunków widzę tyle samo bloków co na 10 chunkach.

Jeżeli zmniejsze z 10 na 8 to pojawia się mgła.

Czyli mam tak jakby stałe 10 chunków i nie mogę ich zwiększyć do np. tych 16.

 

Wie ktoś może co zrobić w takim przypadku?

 

http://i.imgur.com/BDScLHS.png

 

http://i.imgur.com/NT1eWVs.png

 

http://i.imgur.com/gJ5FDpq.png

 

2 Partia

 

http://i.imgur.com/DWR1Lhj.jpg

 

http://i.imgur.com/iMlxpi1.jpg

 

http://i.imgur.com/6MBrtnr.jpg

Pozdrawiam.

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

Opublikowano

Wydaje mi sie ze nie sciagnelo sie pare plikow dlatego pozostaje to w domyslnej liczbie. Sprobuj wlasnie reinstala,to jedyna opcja

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Po prostu w optifine (jeżeli nie masz to go wgraj) ustaw sobie renderowanie na multicore (tylko w optifine) Następnie zobacz, czy to pomoże, jeśli nie to staraj się zmniejszać dystans do np: Normal +64, +32 ewentualnie sprawdź ustawienia OpenGL i zobacz czy to da jakiś efekt. 

Opublikowano

Na wersjach 1.7mniej nie było tego problemu.

Specyfikacja ta sama.

Tak mam i już. Pisałem na najbardziej popularnych forach i nikt nic nie wie...

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

Opublikowano

Ogonie to jest na Singleplayer czy Multiplayer? Większość serwerów stosuje limit renderowania chunków.

 

Jak nie to możesz spróbować dołożyć pamięci RAM.

Opublikowano

Zobacz w ustaieniach graficznych czy nie masz ustawionego ograniczenia renderowania. Wchodzisz w opcje grafiki i tam po prawej stronie masz, sprawdź.

Kappa.

Opublikowano

Instalowałem optifine, dokładałem nawet 2GB ramu. To samo na single i na multi.

Zero efektów.

 

Dorzuciłem pare screenów.

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...